UDĚLAL TO! Ota Kovář se rozešel s Kateřinou. Souhlasíte s tím? HLASUJTE

Aktualizováno 09.06.2017


Příběh velké lásky skončil! Ota Kovář se definitivně rozešel s tou, kterou kdysi tolik miloval, Kateřinou Vránovou. Jeho city se totiž upřely k jiné, zamiloval se do Mariky Lukáčové. Kapitola tohoto oblíbeného páru se uzavírá se slzami v očích. Jak už to tak chodí i v životě, aby začal příběh nový...

Přehrát poslední díl

 

Miloval ji, chtěl s ní utvořit rodinu, teď je tomu konec. Doktor Ota Kovář se sestřičkou Kateřinou Vránovou utvořili milý pár, který si diváci Ordinace rychle oblíbili. Drželi jim palce a přáli jim to nejlepší. Jenomže člověk míní, život mění. 

Do cesty Otovi vstoupila doktorka Marika Lukáčová a nikdo netušil, jak mu život změní. Zprvu se nemohli vystát, brzy ale zjistili, že pod tvrdou slupkou se ukrývají citlivé duše. Porozuměli si, našli v sobě oporu a vzplanutí vášně na sebe nenechalo dlouho čekat. Nakonec se do sebe zamilovali.Otovi chvíli trvalo, než se ve svých citech vyznal, nyní už ví, kam ho srdce táhne. A ke Kateřině to není. Má ji rád a záleží mu na ni, stejně jako na Verunce. Však nadále ji nemiluje. Hledal odvahu a zmítal se nějaký čas mezi dvěma ženami, nakonec ji našel a vztah ukončil. 

Kateřina ho pořád miluje a je to pro ni těžké, nelze ale jinak. Snad se jejich cesty zcela nerozdělí a zůstanou přáteli, po tom všem, co společně prožili.

Zdroj: Nova.cz


• Prosinec 2012: Ota s Kateřinou se poprvé v životě políbili
• Duben 2013: Poprvé utvořili pár
• Červen 2013: Ota odjíždí do Počátků
• Srpen 2013: Kateřina navštíví Otu v Počátkách, nesetká se s ohlasem
• Leden 2016: Opětovné shledání Oty a Kateřiny po letech a vášnivá noc
• Duben 2016: Ota s Kateřinou si vyznávají city a znovu utváří pár
• Květen 2016 : První nevěra Oty s Marikou
• Únor 2017: Ota rozjíždí poměr s Marikou
• Květen 2017: Ota se rozchází s Kateřinou


Doufejme, že si je Ota Kovář svými city k Marice jistý a rozchodu s Kateřinou nebude litovat. Mohlo by se klidně stát, že zamilovanost vyprchá a základ nezůstane žádný. S Kateřinou už ho měl... Co si o tom myslíte vy?


 

 

PODÍVEJTE SE NA:

Martin Stránský a dvě krásky z Ordinace: Kterou by si vybral on? Přiznává!

10 VĚCÍ, které nevíte o Janě Strykové: Kdy se poprvé líbala?