JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?

Aktualizováno 12.06.2017


Představitel Davida Suchého, sympatický a vždy milý herec Jan Čenský, během chatu prozradil, na co se diváci mohou těšit v nové sezoně, kdy se do Kamenice vrátí Zdena Suchá! Ukázal zákulisí ateliéru a přihodil i vtipnou historku o Radimu Fialovy. Tak se na to vše podívejte!

Přehrát poslední díl

 

Sympatický Jan Čenský si udělal během natáčení Ordinace pauzu, aby během živého přenosu na sociální síti odpovídal na otázky fanoušků. Hned na začátek prozradil jeden svůj velký handicap – nedokáže zároveň mluvil a provádět nějakou činnost. Takže když měl během scény něco říkat a přitom nakládat na talíř, činilo mu to značné problémy. Nakonec prý vše dobře dopadlo a vše se zdárně dokončilo.

Zdroj: Nova.cz


V průběhu chatu přišla řeč i na to, co fanoušky zajímalo ze všeho nejvíce – co se bude dít v rodině Davida Suchého? Jan Čenský prozradil, že se v seriálu po létě začne objevovat mnohem častěji a bude řešit závažný případ domácího násilí! U koho? U Zdeny Suché, stále ještě Davidovy manželky, která se vrátí z Ameriky i s dětmi... Bude se řešit dokonce i fyzické napadení! Ale o tom všem už ve videu.

 

Morávková a Čenský: Mají se rádi a tohle video je důkazem!
Morávková a Čenský: Mají se rádi a tohle video je důkazem!Mezi další zvídavé dotazy fanoušků, kterých se sešlo opravdu hodně, patřilo například, jak se natáčí operace v Ordinaci, Jan Čenský se ale nevyhnul ani osobním dotazům přímo na něj: V kolik ráno vstává? Od kolika natáčí? A jak se zrovna má?

Mezi nejlepší momenty chatu patřila vtipná historka s jeho hereckým kolegou Radimem Fialou. Postaral se prý o nejluxusnější přeřek v historii natáčení Ordinace! O jaký? Podívejte se na video!

Na Ordinaci v růžové zahradě 2 se dívejte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově!
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZKAŽENÁ KLAPKA: Čenský střílí jednu hlášku za druhou!

Lekce chirurgického šití s Janem Čenským: Tohle doma nezkoušejte!


VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!
 

VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!