VIDEO: Radim Fiala ukázal, koho má opravdu rád! A prásknul, kdy bude den otevřených dveří!

Aktualizováno 17.06.2017


„Ahoj, já jsem Radim Fiala a od této chvíle mi můžete pokládat otázky, jaké budete chtít,“ zaznělo z úst představitele tolik oblíbeného Petra Hanáka a rozjel se živý chat. Okamžitě byl zahrnut tolika pozdravy, že o otázky musel prosit :-). Ty poslušně následovaly a Radim tak na sebe leccos prozradil – o rodině, dovolené, platu, natáčení a nejen o tom. Do chatu zapojil i kolegy! A vzniklo mnoho kouzelných momentů, podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

- „Co je nového, pane Fialo?“ Zazněla otázka od fanouška na úvod. Odpověď byla energická jako celý živý chat: „Nových je spousta věcí, něco konkrétního vás zajímá? Mám se fajn, čauky, zdarky, ahojky!“

- Jak přišel Radim k Ordinaci? Byla jedna z otázek. „No, to už je pomalu historie!“ směje se herec a vzpomíná. „Jsem tady už déle jak osm a půl roku, fíha. Možná někteří z vás si to ještě pamatujou.“

- Nechyběli ani otázky ohledně nejoblíbenějšího koníčku, odpověď byla pozoruhodná. „Život!“

Zdroj: Nova.cz


- Nejčastější otázka od diváků směřovala k soukromí Radima, zda je ženatý a má děti? „Ano, má děti! Odpověděla za Radima Hana Kusnjerová, představitelka Lady, která se na chvíli k chatu připojila, a to tak rychle, že Radim ani nestačil zareagovat! A záhy dodala: „A jsi ženatý?“ Hanka sama neví. Radim odpověděl se smíchem: „To nikdo neví...“ Téhle otázce se charismatický herec prostě a všude vyhýbá.

- „Podívej se, takhle ti posílají pusinky, jak tě mají rádi,“ vypadlo následně z Radima a hlavu otáčel na Hanku Kusnjerovou. „To nejsou pusinky, to jsou srdíčka! On nemá brýle, on nic nevidí,“ opravila Hanka Radima se smíchem a v rychlosti ho zasvětila do emotikonů na sociální síti. Následoval smích.

 

HANÁK POKAŽDÉ JINAK: Drsňák, svůdce i pohodář! Jak se vám líbí nejvíc?
HANÁK POKAŽDÉ JINAK: Drsňák, svůdce i pohodář! Jak se vám líbí nejvíc?- Představitelka Lady nebyla jediným Radimovým spoluparťákem při chatu, poklábosil s Janem Čenským (čas cca 8:50), Michaelou Badinkovou (čas cca 14:10), Ha Thanh Špetlíkovou coby Tien (25:51) a dalšími kolegy i lidmi ze štábu!

- Hodně otázek pochopitelně směrovalo k ději. Jaká je doopravdy Šárka, jak to s ní bude dál, zajímalo diváky nejvíce. „Mám ji rád, Štěpánka je moc fajn holka a moc fajn kolegyně. Jak to bude dál, tak to bohužel nevím, nebo vlastně vím, ale to vám nesmím prozradit. Ale určitě se dívejte, protože vám můžu říct, že to bude velmi zajímavé!“ odpovídal Radim.
 

NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY
NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY


Zdroj: TV Nova


- Kouzelný byl moment (čas cca 17.40), kdy z Radimových úst vypadalo: „Proč jsou tam ty naštvaný ksichtíky? Kdo je naštvanej?“ To prostě musíte vidět!

I zbytek, Radim byl prostě skvělý. Prozradil zda se natáčí i o prázdninách, jaké má plány na léto, kdy bude den otevřených dveří (čas cca 16:18), co má společného s Hanákem, jak se mu točí s Filípkem, koho z kolegů si váží nejvíc i co mu na práci vadí. Tak se podívejte!

 

 

NENECHTE SI UJÍT ANI DALŠÍ CHATY:

JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?

VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!


VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!