Martin Zounar alias Bobo oslavil narozeniny! 

Aktualizováno 19.06.2017

Chlapi a chlapci - Zounar
Zdroj: Mediafax

Herec Martin Zounar, kterého diváci pravidelně vídají v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako svérázného Boba Švarce, dnes oslavuje! Tipnete si, před kolika lety se narodil, na svůj věk rozhodně nevypadá!

Přehrát poslední díl

 

Tatínek a herec Miroslav Zounar svého syna k herectví nevedl, jak to v mnoha hereckých rodinách bývá, Martin si k tomuto uměleckému oboru našel svou vlastní cestu už v mládí.

Zdroj: Josef Strouhal / Právo / Profimedia


Výběr školy byl jasný a ještě při studiích se začal objevovat v menších rolích ve filmech a seriálech. Přelomovým rokem v kariéře se stal rok 1988, kdy v televizním seriálu Chlapi a chlapci ztvárnil soustružníka Tomáše Soukupa, a vstoupil tak do povědomí diváků.

Zdroj: Archiv TV Nova


Po studiích přišlo hostování na renomovaných divadelních prknech a v průběhu let se hojná televizní tvorba střídala s tou divadelní. Jako host v mnoha zábavních pořadech se Zounar začal v myslích diváků pomalu zapisovat také jako komik, což vychází i z jeho povahy, kdy na place rád baví kolegy nejrůznějšími vtípky i historkami.
 


Zdroj: Kundrát / CNC / Profimedia


Se Simonou Brdíčkovou má Martin Zounar dceru Claudii (8), o kterou se vzorně stará. Vztah se Simonou ale skončil před lety. 
 

Ta se ale potatila! DCERA Martina Zounara je otci opravdu podobná
Ta se ale potatila! DCERA Martina Zounara je otci opravdu podobná


Od roku 2011 baví diváky Ordinace v růžové zahradě 2 jako bratr hejtmana Milana Švarce, doktor Bohdan Švarc. Umí milovat jen sebe, moc a peníze, avšak někdy se v něm trocha té lidskosti vykreslí. A dd té doby, co potkal Heluš a stala se jeho manželkou, s ní svádí neustálý boj, který divákům přináší mnoho komických situací.A teď napřímo k narozeninám, kolikáté Martin Zounar dnes slaví? Kulaté padesátiny! Redakce webu Ordinace mu přeje všechno nejlepší, hodně úspěchů jak po pracovní, tak soukromé stránce. 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

VIDEO ZE ZÁKULISÍ RVAČKY: Husarské kousky předváděl Zounar hlavně za kamerou!

Děsivý pád Martina Zounara. Od vážného zranění ho zachránil kaskadér!

Pohřeb v Ordinaci: Když i šprýmař Zounar utrousí slzu. Vzpomněl si na tatínka…

Ty NEJ SCÉNKY Boba a Heluš z Ordinace! Pobavte se

 


 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?