ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Zděšený Eduard, hrozí mu nákaza virem HIV!

Aktualizováno 23.06.2017

Ordinace: Zhroucený Eduard
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem City nejsou morální? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

 

Ordinace v růžové zahradě 2: 739. díl - 1. část

Ordinace v růžové zahradě 2: 739. díl - 2. část

 

Bibi chystá svatbu a všímá si, že Eda má starosti. S Bělou probírá, že Eda zřejmě řeší jejich věkový rozdíl… Aloisie před Bělou zase zmíní svůj dojem: Eda si není jistý svatbou s Bibi, protože ho to táhne k Běle. Bibi vyšetřuje osmnáctiletého Igora, spolužáka Elišky, který má příznaky chřipky a po návštěvě v ordinaci zkolabuje. Dostává se na infekční oddělení s podezřením na meningokoka. To se nepotvrdí a Bibi po rozhovoru s Eliškou o Igorově divokém životním stylu usoudí, že by bylo dobré udělat test na HIV. A test je pozitivní! Pro Edu je to taky šokující zpráva: při ošetřování Igora zraněných úst se totiž řízl o jeho naštíplý zub!

Zdroj: TV Nova


Ota a Marika zažívají první menší krize. Ota se i kvůli svému pocitu viny vůči Kateřině zajímá o Vránu a dokonce za ním odjede do Prahy. Marika mu to vyčítá i proto, že zůstala na oddělení sama, vystavená odsouzení Babety a pohledům ostatních, kteří jí nedokážou zapomenout, že ublížila Kateřině a rozbila rodinu s malým dítětem. Marika se s Otou neshodn ani pracovně. Nakonec ale Marika přichází za Otou, aby se usmířila. Na oba doléhá tíha jejich situace. Navíc Marika zjišťuje, že je těhotná! Otovi ale nic nepoví.
 

TĚHOTNÁ MARIKA: Nechá si dítě? HLASUJTE!
TĚHOTNÁ MARIKA: Nechá si dítě? HLASUJTE!


Zdroj: Nova.cz


Ema se připravuje na přijímací zkoušky. Je z nich nervózní a Mázl ji ještě víc rozhodí, když ji zkouší. Alena se na něj opět zlobí a hádají se. Další spor vznikne kvůli rozhodnutí Aleny jít s Rytířem a Emou do kina a na večeři. Rytíř to Aleně prezentuje jako nápad rozptýlit Emu před zkouškami – zároveň ale různými způsoby zkouší s Alenou flirtovat. Druhý den musí Rytíř a Alena akutně operovat pacienta, který si Rytíře vyžádal. Rytíř proto nemůže včas odvézt Emu na zkoušky. Zoufalá Ema se nakonec musí obrátit na Mázla. Ten se obětuje – sundá si sádru, aby mohl řídit. Doveze Emu na nádraží do Hradce. Zpět ho už musí dopravit sanitka. Alena je ale z jeho činu nadšená!
 

739. díl s názvem City nejsou morální? jste v TV mohli vidět 23. května 2017.
PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ

JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?

-
Ve zcela jiné roli, ale je zpět! Tomáš Zajíc z Ordinace opět na scéně!


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?