ZNÁSILNĚNÍ V ORDINACI: Šárka ve zbídačeném stavu na policii! Kdo jí ublížil?

Aktualizováno 24.06.2017

Ordinace: Znásilnění Šárky Šedivé - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Noční můra každé ženy, znásilnění. Kamenice má, bohužel, další oběť tohoto činu, Šárku Šedivou! Je to její další děsivý plán, nebo dívce, která škodí okolí, skutečně tentokrát někdo ošklivě ublížil?

Přehrát poslední díl

 

„Proboha, co se stalo?“ vyšlo z úst komisaře Janáka, když neznámá žena na stanici přivedla zmlácenou, zakrvácenou a vyděšenou Šárku Šedivou. Paní ji našla na cestě za městem, Šárka se bála jet do nemocnice, a tak ji žena přivezla rovnou na policii. „Co se vám stalo?“ směřoval otázku Janák už přímo na Šárku, která byla evidentně v šoku. Při pohledu na ní, schoulenou a třesoucí se na židli mu došlo, co se mladé dívce zřejmě stalo. „Vy jste byla znásilněná?“ položil už konkrétní a v uších Šárky nepříjemný dotaz. Ta se zmohla jen na přikývnutí. Na následující otázku: „A věděla byste, kdo vám to udělal?“ už odpověď nedostal, Šárka se rozplakala.Janák zavolal záchranku, Šárku bylo potřeba ošetřit, zklidnit a hlavně – vyšetřit. Proces se rozeběhl a nakonec ze Šárčiných úst vyšlo jméno pachatele – Petr Hanák! V poslední době je toho na něj moc a k sexu mezi nimi došlo!
 

O zákulisí postelových scén otevřeně s představitelkou Šárky!
O zákulisí postelových scén otevřeně s představitelkou Šárky!


Důkazy v jeho autě tvrzení Šárky podpoří a Hanák je zatčen! Snížil by se snad doktor k tak ohavnému činu? Sáhl snad po útěše, které kdysi podlehl, po alkoholu a na Šárce si "vybil" vztek? Vždyť ona může za všechny jeho problémy... Nebo ze Šárčiných úst vyšlo jeho jméno z čisté pomsty? Hanák jí totiž po sexu dal najevo, že s ní být nechce a vášnivý okamžik byl omyl. Jak bude vyšetřování pokračovat dál, co Hanákovi hrozí, jak to s ním dopadne? To sledujte v nových dílech Ordinace každé úterý a čtvrtek večer.


A dramatický díl s názvem V poutech si nenechte ujít zde.

 


 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

TĚHOTNÁ MARIKA: Jak se vzniklou skutečností naloží? Rozhodne se pro... Hlasujte!

VIDEO Z PLACU ORDINACE: Klečící Fingerhutová a odbouraný Fiala. Pád seriálové Šárky ze zákulisí!


GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?