O zákulisí postelových scén otevřeně s představitelkou Šárky!

Aktualizováno 25.06.2017


V díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem V poutech nastal zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročila všechny meze. Hanáka svedla a stvořila děsivý plán! Natáčení sexu s Radimem Fialou mladou herečku stresovalo, stejně jako hrát znásilněnou. Takový nápor na psychiku ještě nezažila...

Přehrát poslední díl

 

„Jo, byl to stres. Děsně jsem se toho dne bála. Takhle odvážnou milostnou scénu jsem ještě netočila a musím říct, že jsem se opravdu příšerně styděla. V jednu chvíli jsem stála před Radimem Fialou pouze v kalhotkách a se zalepenými bradavkami,“ přiznává mladinká herečka Štěpánka Fingerhutová coby Šárka Šedivá, která se před svým zkušenějším hereckým kolegou ocitla takřka nahá.

Zdroj: Nova.cz


„Naštěstí režisér Braňo Holiček byl skvělý a moc mi pomohl, celou situaci s námi promyslel do posledního detailu a tím, že na to má i herecký pohled, se nám to snažil ulehčit, ale současně tu scénu neošidit, aby se bylo na co dívat. Myslím, že se mu to podařilo skvěle,“ vypráví herečka s tím, že velkou oporu měla i ve svém hereckém kolegovi, představiteli doktora Hanáka.

Zdroj: Nova.cz


Radim mi moc pomohl, takže když jsme pak točili scénu po sexu a cpali jsme se oba na úzký gauč na lékařáku, docela jsme se přitom nakonec i pobavili. Za to Radimovi děkuju,“ prozradila sympatická Štěpánka, pro kterou je úloha psychopatky Šárky Šedivé naprostým protiúkolem. „Mrzí mě, co se o sobě dočítám na internetu. Šárka je šílená, uznávám, ale já taková nejsem, fakt ne. A nikdy nebudu. Utěšuju se tím, že je to asi dobře zahrané, když si mě s ní lidé tak spojují,“ říká smířeně.

Zdroj: Archiv TV Nova


V témže díle čekala na dvacetiletou herečku ještě jedna náročná scéna, znásilnění. Když Štěpánka Fingerhutová zkrvavená šla ateliérem z placu, děsila děti, které tam byly na komparz. „Holky maskérky mě pěkně zřídily. Dokonce tak, že když jsem vycházela z placu zkrvavená, odřená a ubrečená, děti, které se chystaly na další scénu se mě bály a začaly natahovat, když jsem se k nim přiblížila,“ vzpomíná herečka, která scénu, ve které popisuje svoje znásilnění, sama obrečela.„Musela jsem samu sebe vydeptat, abych ze sebe dostala přirozené slzy. Bylo to psychicky dost náročné a aby toho nebylo málo, točilo se to asi v pět ráno. Když jsme to dotočili, musela jsem do sprchy, nejenom smýt ze sebe maskérskou krev, ale i ten pocit,“ vypráví Štěpánka Fingerhutová o jednom ze svých nejtěžších natáčení vůbec.

 

 

NENECHTE SI UJÍT:

VIDEO Z PLACU ORDINACE: Klečící Fingerhutová a odbouraný Fiala. Pád seriálové Šárky ze zákulisí!

GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!

VIDEO: Radim Fiala ukázal, koho má opravdu rád! A prásknul, kdy bude den otevřených dveří!