GALERIE: Marka Barnu z Ordinace DNES nepoznáte! A kde je mu konec?

Aktualizováno 01.07.2017

Ordinace: Marek Barna z Ordinace DNES
Zdroj: TV Nova / Facebook

Od své premiéry v Ordinaci v růžové zahradě 2 se Martin Holec pořádně změnil, toho malého kluka Marka Barnu byste v něm už těžko hledali! Za pár dní mu bude 23 let, a že jste o něm dlouho neslyšeli? Omyl, najdete ho na Brodwayi!

Přehrát poslední díl

 

Martin je mladý český herec, který se narodil 11. 6. 1994 v Jindřichově Hradci. Herectví pro něj začalo již v pěti letech, kdy získal první roli v ochotnickém souboru v Deštné. Poté následovala základní umělecká škola, letní herecké tábory a nakonec konzervatoř. Mezi jeho první a zároveň největší dětské role se řadí právě postava Marka Barny v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, strávil s ní tři roky a stihnul toho opravdu hodně – spadnout ze střechy, přežít operaci, zamilovat se a randit s dívkou z Afriky.

Zdroj: Nova.cz


A co dělal jeho představitel po odjezdu Marka Barny s rodinou na Slovensko, tedy po Ordinaci? A kdo ví, třeba se Barnovi do Kamenice jednoho dne vrátí... Zkoušel štěstí v Česko Slovenské SuperStar (v roce 2009), a od roku 2010 začal studovat v Praze na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka, obor Muzikálové herectví! Úspěšně ji absolvoval před rokem a od té doby brázdí divadelní prkna.Domovem se mu na nějaký čas stalo populární Divadlo Brodway! Které se nenachází v New Yorku, ale v centru Prahy.  Aktuálně je také k vidění v Divadle Hybernia i Branickém divadle v Praze nebo v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Momentálně se věnuje i moderátorství, a dokonce pomáhá organizovat koncerty. 

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 z Ordinace: Kdo vám chybí a chcete ho zpět?
TOP 10 z Ordinace: Kdo vám chybí a chcete ho zpět?

 

SMUTNÁ LOUČENÍ: Magda, Frynta, Haken a další. Kdo vám chybí nejvíc?
SMUTNÁ LOUČENÍ: Magda, Frynta, Haken a další. Kdo vám chybí nejvíc?

5  ROZCHODŮ Ordinace: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?
5  ROZCHODŮ Ordinace: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?

 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!