Jaký TREST byste dali psychopatické Šárce z Ordinace? HLASUJTE

Aktualizováno 01.07.2017

Ordinace: Šárka Šedivá a její zločiny
Zdroj: Nova.cz

Vše musí být přesně tak, jak chce. Nebere si servítky, nemyslí na následky a neštítí se ničeho, pokud tomu tak není – docílí svých zájmů jakýmikoliv prostředky. A slovo pomsta je jí vlastní. Otrávila několik lidí, zabila nevlastní matku, předhodila Hanáka policii jako násilníka. Trestu by podle diváků uniknout neměla, jaký by ale měl být?

Přehrát poslední díl

 

Hra na chudinku, přetvářka, lži, manipulace a silné léky, to jsou zbraně psychopatické Šárky Šedivé. Sestřičky, které se změnil svět, když potkala Petra Hanáka. Stal se její posedlostí.

V Kamenici její příběh začal, když měla s otcem a nevlastní matkou autonehodu. Z hořícího auta ji zachránil právě Hanák, od té doby se všechno začalo točit jenom kolem něj, avšak bez něj.

Vykreslila si v hlavě příběh, jak k sobě patří, že spolu brzy budou. Když narazila a věci nešly dle představ, udělala pro svou spokojenost vše.

Nechala havarovat sanitku, když otrávila jejího řidiče, aby získala zpět svůj deníček. Způsobila otravu i doktoru Suchému, aby se na chvíli zbavila Andrey, která odjela na kongres za něj. Nechala Andreu s pacientem, který ji napadl, záměrně samozřejmě. Použila léky i na sebe, aby se vylíčila jako nemocná chudinka. Manipulovala se "svým přítelem", Ladou i Babetou. Podstrkovala flašky alkoholu nevlastní matce Iloně, alkoholičce. Sprostě ji využívala a nakonec zabila! Hanáka přeci jen svedla a pak na něj upletla napadení a znásilnění. A Petr nebyl její první obětí.

Je chytrá a vypočítavá, ovšem je zřejmé, že není psychicky zcela v pořádku. Dostane od vás proto mírnější trest, nebo ji odsoudíte tvrději?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NENECHTE SI UJÍT:

Rána pro Andreu! Hanák jí přiznává sex se Šárkou!
Rána pro Andreu! Hanák jí přiznává sex se Šárkou!

O zákulisí postelových scén otevřeně s představitelkou Šárky!
O zákulisí postelových scén otevřeně s představitelkou Šárky!

 

GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!
GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!

 

Drama na obrazovkách i na place: Natáčení těžké nehody v Ordinaci málem dopadlo tragicky! Exploze přišla nečekaně
Drama na obrazovkách i na place: Natáčení těžké nehody v Ordinaci málem dopadlo tragicky! Exploze přišla nečekaně

 

 


Vojta je v tom až po uši: Táňa ho nečekaně políbí!