Ukázka z Ordinace: Šárčinu pomstu Andrea neustojí!

Aktualizováno 06.07.2017


Šárka učiní plné doznání k vraždě macechy Ilony i smyšlenému znásilnění s jednou podmínkou, chce se setkat s Hanákovými. Andrea s Petrem na to po krátké úvaze přistoupí. Setkají se ve výslechové místnosti... A budou toho hořce litovat! Podívejte se, proč!

Přehrát poslední díl

Při setkání Šárka Hanákovi znovu vyznává lásku a utvrzuje ho v tom, že i on miluje ji. Důkazem je jí nahrávka v jejím telefonu, který si také vyžádala, je na ní zachycena její intimní chvíle s Hanákem, tedy sex. V momentě, kdy se záznam spustí, je Hanákovi jasné, že rozhodnutí přijít sem – budou hořce litovat. Chyba, kterou udělal, se v uších všech rozezní s nepříjemnou rezonancí, místností se linou pocity trapnosti, ponížení, hořkosti a zoufalství. Jediná se raduje, jak jinak, Šárka. Andrea to nezvládne a z policejní stanice uteče!Janák se Hanákovi omlouvá, že tohle netušil, ale vlastně to slouží jako dobrý důkaz o tom, že ji skutečně neznásilnil. To je sice fajn, ale Hanákovi je to v tuhle chvíli jedno, i tak narušené manželství tím totiž utrží velkou ránu, která bude mít dohru...

Co se stane dál? Povede to snad k rozchodu Petra s Andreou? Sledujte nejen osudy tohoto páru v 743. díle Ordinace v růžové zahradě 2, dnes od 20:20 na Nově.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

NEVĚRA A TŘETÍ DÍTĚ: Klára Cibulková konečně promluvila o manželovi a dětech!

SLITOVÁNÍ, NEBO OPAK: Jak byste potrestali Šárku z Ordinace? HLASUJTE

Rána pro Andreu! Hanák jí přiznává sex se Šárkou!

Jen v kalhotkách a se zalepenými bradavkami! O zákulisí postelových scén otevřeně se Šárkou