ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Rozchod a žádná svatba! Eduard řekl Bibi, že ji nemiluje!

Aktualizováno 06.07.2017

Ordinace: Eduard se rozešel s Bibi
Zdroj: Archiv TV Nova

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Před sebou neutečeš? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

Ordinace v růžové zahradě 2: 743. díl - 1. část

Ordinace v růžové zahradě 2: 743. díl - 2. část

 

Eduard chce po Bibi, aby zrušila svatbu. Ta ji ovšem jen odloží a s Jindřichem pokračuje v přípravách tajně. Když to Eduard zjistí, seřve ji, vzteká se a je hrubý. Bibi je nešťastná, nechápe jeho reakci. Eduard se mezitím svěří Jindřichovi, že Bibi už nemiluje. Posléze to oznámí i jí a rozchází se s ní! Bibi ho poté vidí s Bělou držet se za ruce, v blízké situaci. Je z toho všeho v šoku.


Zdroj: Archiv TV Nova


I když se Hanák snaží, Andrea mu nevěru se Šárkou ještě zcela nedokáže odpustit. Když mu Eduard nabídne půlroční stáž v Lyonu, chce vzít Andreu s sebou, vidí to jako nový začátek. Andrea ale nesouhlasí. Po společném adrenalinovém zážitku, kdy se dostanou přes agresivního opilce k jeho manželce a zachrání ji, se znovu sbližují. Pomilují se spolu a vypadá to, že se vztah mezi nimi obnovuje. Idylku však naruší Janák, když manžele Hanákovi požádá o to, aby se ve výslechovce setkali se Šárkou. Je to její podmínka – pokud manželé přijdou, možná učiní plné doznání. Andrea s Hanákem na to nakonec přistoupí. Během rozhovoru ve výslechovce Šárka pustí ze svého mobilu záznam sexu s Hanákem, což Andrea neustojí. Později Petrovi oznámí, že odjíždí na půlroční stáž do Lyonu, kterou on před tím odmítl!Ema se těžce vyrovnává s tím, že neudělala přijímačky na medicínu. V nemocnici se chová podrážděně k pacientce, Mázl nejdřív zuří, pak se pokusí Emě domluvit: Musí se naučit mít svou práci ráda. Přijímačky rok počkají. Rytíř mezitím ovšem přichází s nabídkou, že by Ema mohla být přijata na školu za úplatek. Alena s jeho návrhem nesouhlasí. Ema ho zprvu zvažuje, pak ale pomůže pacientce, která zkolabovala, a má jasno: Zůstane v nemocnici jako sestra a bude se poctivě připravovat na příští přijímačky. 
 

743. díl s názvem Před sebou neutečeš jste v TV mohli vidět 6. června 2017.
PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:


NEVĚRA A TŘETÍ DÍTĚ: Klára Cibulková konečně promluvila o manželovi a dětech!

SLITOVÁNÍ, NEBO OPAK: Jak byste potrestali Šárku z Ordinace? HLASUJTE

GALERIE: Marka Barnu z Ordinace DNES nepoznáte! A kde je mu konec?

 


Simona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!