Rozchod kvůli jiné ženě! VRÁTÍ se Eduard k Běle? Tady je odpověď!

Aktualizováno 15.08.2019


Byli zamilovaní, plánovali svatbu, vše je rázem pryč. Eduard Valšík si uvědomil, že mladou přítelkyni Bibi už nemiluje! Vzbudily se v něm snad staré city a dal kopačky snoubence kvůli exmanželce? Odhalujeme, jak to je a bude dál!

Přehrát poslední díl

 

Zprvu Eduardovi vůbec nevadilo, že má o třicet let mladší přítelkyni. Rozuměli si. Věkový rozdíl začal pociťovat až nedávno, dostal se do různých situací a zjistil, že se mu Bibi v jistých věcech přizpůsobuje, právě kvůli věku. Odcizení s Bibi o něco víc prohloubilo znovu sblížení s Bělou, exmanželkou, když jí pomáhal dostat se z rakoviny. Uvědomil si, že se po jejím boku cítí mnohem lépe, než po boku té, kterou si má vzít a strávit s ní zbytek života. Došlo mu, že Běla je pro něj tou ženou, se kterou si vždy bude rozumět a má ji rád.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

5  ROZCHODŮ Ordinace: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?
5  ROZCHODŮ Ordinace: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?

 
Definitivní uvědomění si, co ve svém životě vskutku chce, po čem touží, jaké jsou priority a jak s ním naložit, k Edovi přišlo s hrozbou nákazy virem HIV. Řízl se o zub HIV pozitivního mladého pacienta a momentálně čeká na výsledky testů na HIV. Tato nezáviděníhodná situace ho však přiměla zamyslet se nad životem. A ví, že si Bibi vzít za ženu nemůže, protože ji nemiluje a věkový rozdíl v tuhle chvíli vlastně ani nehraje roli.

Zdroj: Nova.cz


Otázkou je, zda miluje Bělu. Není to tak dávno, co se políbili a naznačil jí, že by se k ní vrátit chtěl, znovu by to zkusil. Z jeho chování lze usoudit, že Bibi opouští právě kvůli Běle, nebudeme vás dlouho napínat, vskutku je tomu tak! Eduard Bělu miluje a uvědomil si, že zbytek života chce strávit po jejím boku. Ve čtvrtečním díle 8. června pravdu přizná: „Opouštím ji kvůli tobě. Já už před sebou nemám tolik času, tak si chci dovolit ten luxus, chovat se podle toho, co opravdu cítím... Bělo, já tě pořád miluju,“ zazní upřímné vyznání z Eduardových úst.

Zdroj: Nova.cz


Milí fanoušci, těšte se – rozchod, který vás kdysi zabolel, pár, kterému jste drželi palce, chtěli jste ho znovu vidět spolu, se dává dohromady! Zažijí comeback, Běla a Eduard znovu utvoří pár, už příští týden! Buďte u toho.

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v úterý a čtvrtek večer, od 20:20 na Nově.
PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

Petr Štěpánek konečně prozradil, jak funguje jejich domácnost se Zlatou Adamovskou!

KRUTÁ NEMOC JE ZPĚT: Petr Štěpánek prozradil, jak těžké je předstírat manželčinu rakovinu