KLÍČ K ÚSPĚCHU? Braňo Holiček ví, co musí splňovat režisér! Zavítejte na plac Ordinace

Aktualizováno 30.12.2017


Fanoušci oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jistě pamatují doktora Zajíce, který nejedné postavě pořádně zatopil! Nahlédněte do zákulisí seriálu, tedy přímo na natáčecí plac. Takhle si Braňo Holiček vede v nové roli - v roli režiséra Ordinace v růžové zahradě 2!

Přehrát poslední díl

„Já myslím, že u režiséra je nejdůležitější to, aby ti herci, ty které režíruje i štáb, věděli, že ví, co dělá. Stačí dělat dobře svou práci a ukázat těm lidem, že jste si jistí tím, co děláte. A pak ten respekt člověk má přirozeně,“ reaguje režisér na otázku, zda je pro něj velká změna, přeskočit z role herecké do režisérské v tom samém kolektivu.

Zdroj: TV Nova

Úspěch spočívá i v pečlivé přípravě, kterou režisér skutečně nepodceňuje! „Ten můj den začíná vlastně už měsíc a půl před natáčením, kdy si připravuju podklady, abych se pak na poradě mohl poradit s ostatními, co budeme na ten který obraz potřebovat. Takže to je taková dlouhodobá příprava.“

Zdroj: TV Nova

Vy Braňovu práci sledujte vždy v útery a čtvrtek od 20:20 na Nově. To je totiž čas, kdy začíná jeho napínavé "ordinování"!

Zdroj: TV Nova

Jak ale vypadá takový natáčecí den a co o Braňovi říkají jeho herečtí kolegové?

Zdroj: TV Nova

Režisér se navíc rozpovídal o svém soukromí a početné rodince! Podívejte se na reportáž přímo z natáčecího placu.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Marika Šoposká o vlastní svatbě: Budete překvapeni, co měla na sobě a kde se vdávala!

NEVĚRA A TŘETÍ DÍTĚ: Klára Cibulková konečně promluvila o manželovi a dětech!