Poslední DÍL ORDINACE před prázdninami: Ota a Marika se rozešli!

Aktualizováno 15.07.2017

Ordinace: Ota Kovář se rozešel s Marikou
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Jak žijí milionáři? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 
 

Ordinace v růžové zahradě 2: 746. díl - 1. část

• Ordinace v růžové zahradě 2: 746. díl - 2. část

 

Marika se nedokáže smířit s představou, že kvůli dítěti nebude moci dlouho pracovat, bojí se, že přijde o rozjetou kariéru. Ota o tom odmítá vést další diskuze, a tak si Marika za jeho zády domluví u Mázla miniinterrupci. Když to Ota zjistí, je už pozdě. Jeho zklamání je tak velké, že ti dva se rozchází! Marika se stěhuje na šér. Ota lituje, že ztratil Kateřinu, rozjíždí se za ní, ale vidí ji šťastnou s Jirkou...

 

Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?
Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?Eduard se má dozvědět výsledky testu na HIV, neboť se před časem dostal do styku s krví nakaženého. Bibi i Běla to prožívají s ním, naštěstí je výsledek negativní. Bibi definitivně odchází z Růžovky a Běla má zlé svědomí, že jí ublížila. I když je to pro Bibi těžké, dokáže se s tím vyrovnat a dokonce se smiřuje i s Bělou. A Eduard vyznává Běle lásku.

Rytíř pozve Alenu společně s Emou na luxusní dovolenou na Kubu, Alena ale odmítne a svou letenku postoupí poněkud zlomyslně Jarmile. Rytíř při představě dovolené s extchýní raději daruje letenku Jakubovi. Jenže nakonec nemůže odletět ani Ema, protože dostane pozvánku na letní soustředění uchazečů o medicínu, a tak ve finále poletí na Kubu Jakub s Jarmilou a Gustavem. Krize mezi Mázlem a Alenou je zažehnaná.

Andrea odjíždí na stáž do Francie a loučí se nadlouho s Hanákem.

Televizní reportér natáčí do televize rozhovor se Švarcem a Heluš na téma, jak se žije milionářům. Ti dva se prezentují jako dvě zamilované holubičky, ve skutečnosti ovšem doma probíhá tvrdá válka o majetek, protože Zahrádka odmítne další mimořádnou splátku a ti dva jsou momentálně bez peněz, nemají pomalu už ani na jídlo. Na konci dílu vidí rozhovor se Švarcem v televizi kluk Hugo se svým pěstounem. A identifikují Švarce jako ztraceného a hledané Hugova otce!

 

 


746. díl (poslední před tradiční prázdninovou pauzou) s názvem Jak žijí milionáři  jste v TV mohli vidět 15. 6. 2017

 

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?