SKONČILO TO: Nesmírně bolestivé zklamání přimělo Otu k rozchodu s Marikou! UDĚLAL DOBŘE?

Aktualizováno 16.07.2017

Ordinace: Ota se rozešel s Marikou
Zdroj: Nova.cz

Zprvu se nemohli vystát, později se začali přitahovat, pak byli milenec, nakonec spolu začali bydlet a čekali dítě. Rázem je ale vše pryč! Nechala si jeho dítě vzít, neustál to. Pln rozhořčení a bolesti ji okamžitě opustil. Neunáhlil se? Nebo i podle vás udělal dobře? Hlasujte!

Přehrát poslední díl

 

 

Když Ota potkal Mariku, chodil v té době s Kateřinou Vránovou. Miloval ji, o tom není pochyb, bohužel se od sebe oddálili. Mohli k sobě znovu najít cestu, na vztahu zapracovat, jenomže to by Otovi nesměla do života vstoupit Marika. Otovu pozornost od Kateřiny pohledná a sebevědomá lékařka dokázala celkem rychle odvést. A tak jednoho dne Ota překročil práh věrnosti a s Marikou se vášnivě pomiloval. Zapřísáhl sám sebe, že to bylo naposledy. Nebylo, nedokázal to.A jak se začali víc sbližovat, víc poznávat, po čase si uvědomil, že je do Mariky vlastně zamilovaný. Vztah s Kateřinou, skvělým parťákem i přítelkyní a skvělou ženskou, ukončil. Kdyby věděl, že mu s Marikou zůstává pár šťastných chvil, možná by jednal jinak.
 

UDĚLAL TO! Ota Kovář se rozešel s Kateřinou. Souhlasíte s tím? HLASUJTE
UDĚLAL TO! Ota Kovář se rozešel s Kateřinou. Souhlasíte s tím? HLASUJTE


Marika nečekaně otěhotněla a hned od prvních chvil cítila, že matkou ještě být nechce. Kariéra nakonec zvítězila nad rolí mámy. I když Otovi tvrdila, že se snaží s těhotenstvím vyrovnat, za jeho zády se rozhodla pro potrat. Aniž by to on věděl, to ona udělala. Když to zjistil, bylo už pozdě. Hořké zklamání ho přimělo říct sbohem. „Strašně si mi ublížila a zklamala mě. Nevím, jestli ti někdy budu moci odpustit. Kdyby si mě milovala, tak bys mi nevzala naše dítě.“ Taková byla jeho slova směřující k rozchodu.
 

Poslední DÍL ORDINACE před prázdninami: Ota a Marika se rozešli!
Poslední DÍL ORDINACE před prázdninami: Ota a Marika se rozešli!


Neunáhlil se Ota? „Máš někoho rád, chceš s nim být a máte před sebou úžasnou budoucnost, jako jsou děti a velký plánovačky. A pak se najednou stane tohle, tak ho to totálně sebere. Já myslím, že je to pochopitelný, že se cítí zrazený. Hlavně to bylo z jejího popudu, jen její rozhodnutí. Nevzniklo to po domluvě. Rozhodla se tímto způsobem. Moc co k řešení tam pak už není,“ vysvětluje jednání Oty jeho představitel herec Martin Stránský.
 

Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?
Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?

 

Jak jejich rozchod vnímáte vy? 


 

 


Táňa mezi dvěma muži: Bude o ni Vojta bojovat?