NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte

Aktualizováno 16.07.2017

Ordinace: Nej momenty 12. sezóny
Zdroj: Nova.cz

Dvanáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 je za námi. Přinesla nové tváře, vrátila ty staré a pár z nich vzala navždy. Životy hrdinů byly během ní plné štěstí i smutku. Krásných chvil i těch trpkých. Tady jsou ty nejzásadnější z nich. Hlasujte pro ten váš.

Přehrát poslední díl

 

 

 

 

 


 

SUCHÝ, ZDENA A MARTYNČÁK

Zdroj: Archiv TV Nova

Suchý se vrátil z Ugandy, kam odjel na stáž zahojit si rány pro rozchodu se Zdenou. Netrvalo dlouho a do Kamenice přijela i Zdena s dětmi a novým přítelem hokejistou Andrejem Martynčákem. S Davidem mezi nimi propuklo rozvodové peklo a tahanice o děti. Paradoxně je právě Martynčák ve finále opět sblížil. Zranil se při hokeji a s jeho operací pomáhal i Suchý. Zdena ucítila, že si s bývalým mužem pořád rozumí a uviděla šanci dát se znovu dohromady. David ale odmítl. Alespoň ustoupil, co rozvodové tahanice týče a Zdena tak mohla v klidu vzít děti a odjet s Andrejem do Ameriky, kde se léči. Suchý mezitím započal románek s právničkou Naďou.


MUŽI ZDENY: David vs. Andrej vs. Rišo. Který je ten osudový? HLASUJTE
MUŽI ZDENY: David vs. Andrej vs. Rišo. Který je ten osudový? HLASUJTE

 

 

 

 


BĚTUŠKA, VILÍK A VÝMĚNA DĚTÍ

Zdroj: Nova.cz

Lucii a Darku Vágnerovým se narodila dcera Bětuška! Odrodil ji zdravotní bratr Vilík, který se posléze stal rodinným přítelem a Bětuščiným kmotrem. Jak moc je měl Vilík rád, tak moc jim ublížil, pojal podezření, že Lucie Darkovi byla nevěrná, protože Bětuška má zrzavé vlásky! Z nevěry se nakonec stala záměna dětí, která dohnala Lucii s Darkem k rozchodu. Naštěstí se falešná teorie nepotvrdila a genetické testy, ty správné a pravé od policie, potvrdily, že Bětuška právem nosí příjmení Vágnerová. Lucie s Darekem se štěstím dali znovu dohromady. Chvíli jim to trvalo, nakonec Vilíkovi odpustili. Sám sobě však odpouštěl stěží a útěchu našel v klášteře, kde by rád zůstal.

 

 

 

ALENA RYTÍŘOVÁ S RODINOU NA SCÉNĚ

Zdroj: Nova.cz

Do Kamenické nemocnice nastoupila nová lékařka – půvabná Alena Rytířová. Hned si padla do oka s Čestmírem Mázlem. Příjezd její mámy Jarmily Kočkové našlápnutý vztah s Mázlem ale rychle utnul. Jarmila se mylně domnívala, že Čestmír s Alenou jsou nevlastní sourozenci. Trvalo to, s úlevou všech posléze vyšlo najevo, že šlo skutečně o omyl. Alena s Čestmírem se tak plně mohli oddat svým citům. Stejně jako Jakub s Emou, dcerou Aleny, zamilovali se. Požár v Alenině bytě je všechny svedl do Mázlova bytu, kde i po boku Gustava zažili chvíle humorné i plné hádek. Krize mezi Alenou a Čestmírem se rozhořela naplno po příjezdu bývalého Alenina muže Karla Rytíře, a Mázlova zranění, kdy ho Gustav srazil autem. Rytíř by rád měl rodinu zpět, i přes peripetie si je však Alena jistá, že chce být s Mázlem. A i on s ní.

 

 

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?