Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!

Aktualizováno 16.07.2017

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 101
Zdroj: Nova.cz

Po tradiční prázdninové pauze se na televizní obrazovky opět vrátí Ordinace v růžové zahradě 2 s nabitou novou sezónou! Divákům přinese pokračování osudů známých oblíbenců, navrátí oblíbenou rodinu, uvítá nové tváře a dá průchod novým láskám. Zjistěte více.

Přehrát poslední díl

 

 


• Nová krev

Jak už bylo oznámeno, do děje kamenických hrdinů zasáhne pohledný medik Jonáš v podání hvězdy letošní Tvojí tváře Milana Peroutky. „Pro roli v Ordinaci podstoupil casting, ze kterého vyšel jednoznačně nejlépe. Mohu prozradit, že jeho role zajímavě zasáhne do děje, ale jaká bude, to je ještě tajemství,“ naznačila kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Zdroj: Archiv TV Nova

Odhalíme, že mladý medik nebude jedinou novou postavou, na kterou se můžete těšit! Na informace o přicházejících posilách si však budete muset ještě chvilku počkat.


• Nová láska?
Zdá se, že zdravotní bratr Vilík (Roman Štabrňák) se až po uši zamiloval. Bude zdravotní sestřička Květa (Klára Oltová) konečně ta pravá? Vilík v Květě vidí svého strážného anděla, Květa má už ale leccos za sebou. Jestli to bude láska nebeská, nebo zase jenom platonická, to ukáže až čas... Stejně jako to, jak moc dlouho se Květa v Kamenici zdrží.

Zdroj: Archiv TV Nova


ANDĚL Z ORDINACE: Kdo je sestřička Květa?
ANDĚL Z ORDINACE: Kdo je sestřička Květa?

 

• Návrat
Z Ameriky se konečně vrátí oblíbená doktorka Zdena Suchá (Dana Morávková) s dětmi, což nesmírně potěší Davida Suchého. Ovšem starosti se Zdenou, které přijdou, mu místo úsměvů vyrýsují pořádně vrásky. Zdena se totiž vrací s velkým tajemstvím… A zatouží po návratu do nemocnice, role partnerky slavného hokejisty úspěšnou lékařku nemohla uspokojit. Andrej Martynčák (Ján Jackuliak) má ale o jejich životě jinou představu...

Zdroj: Archiv TV Nova


JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?
JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?

 

• Dítě
Už v závěru posledního dílu před letní pauzou diváci mohli vidět malého chlapce s pěstounem, jak koukají na televizi a identifikují Boba Švarce jako chlapcova otce! V nových dílech za ním oba přijdou a tento fakt mu oznámí! Jak se k tomu Boban, zvyklý žít jen pro sebe, postaví? Je vůbec možné, aby měl dítě? Stejnou otázku mu položí i Heluš, ale o tom už v nadcházející sezóně.

Zdroj: Archiv TV Nova


VIDEO: Zábavná dvojka Zounar s Randovou poodhalují, co čeká Boba s Heluš PO LÉTĚ! A pak... Pusa!
VIDEO: Zábavná dvojka Zounar s Randovou poodhalují, co čeká Boba s Heluš PO LÉTĚ! A pak... Pusa!


Tento výčet je jen první ochutnávkou toho, co se v nových dílech bude dít. Další články o dění po prázdninách budeme na webu přinášet dál, tak ho kontrolujte! :-)
 

 

NENECHTE SI UJÍT:

NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte
NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte

 

Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?
Ztratil obě! Co teď bude s Otou Kovářem a čeho lituje nejvíc?

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?