GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?

Aktualizováno 20.07.2017

Ordinace: Dana Morávková v zákulisí - 13
Zdroj: Nova.cz

Ordinace v růžové zahradě 2 má momentálně ve vysílání pauzu, tradiční prázdninovou, v ateliérech ve fiktivní Kamenici se avšak stále pilně pracuje, letní dovolená na herce teprve čeká. A jelikož se v nových dílech vrátí do děje Zdena Suchá, její představitelka Dana Morávková je zpět na place v plném nasazení. Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

V nové sezóně Ordinace v růžové zahradě 2 – po prázdninách – opět uvidíte oblíbenou doktorku Zdenu Suchou! Vrátí se i s dětmi z Ameriky a zakotví přímo u Davida Suchého, což táta Haničky a Toníka uvítá, neboť bude mít děti konečně opět u sebe. Jak se ke všemu ale postaví Davidova přítelkyně právnička Naďa, se teprve uvidí.
 

Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!
Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!


Schopné lékařce Zdeně práce chyběla a chybí, proto bude chtít znovu, co nejdříve, nastoupit v Kamenické nemocnici. Je jasné, že cesta jí bude otevřena, neboť známá dobrá posila je vždy vítaná. Jak se ukáže, představa Zdeny o jejím životě se neslučuje s představou jejího současného přítele hokejisty Andreje Martynčáka, který za ní do Čech dorazí o něco později. A odhalí tajemství, které sebou oba přinášejí.
 

JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?
JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?


Co se v těchto rodinách bude dít, vám malinko poodhalí fotografie přímo z natáčení linek se Zdenou Suchou, v podání oblíbenkyně Dany Morávkové:Na webu vám budeme přinášet zajímavé informace celé léto, tak ho sledujte. Zavčas vás budeme informovat i o tom, kdy nové díly v TV opět odstartují.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte


Ztratil obě! Co teď bude s Otou a čeho lituje nejvíc? Stránský přiznává

 

 

 

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?