TRAPAS ROKU: Petr Rychlý chce zapomenout

Aktualizováno 28.07.2017


I herec Petr Rychlý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si na léto naplánoval pár dní odpočinku. Známý komik nechodí pro vtipné historky daleko a potvrdil, že komické momenty jednoduše přitahuje. Co se například stalo, když potkal české fanoušky na dovolené u moře?

Letní prázdniny právě začínají a i hvězdy televize Nova se těší, že si alespoň na pár dní v roce odpočinou od neustavičného natáčení a vyrazí za teplem.

Jinak to nemá ani Petr Rychlý, který v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje postavu Čestmíra Mázla. Kam se oblíbený herec chystá?

Zdroj: Profimedia / facebook

Petr využije čtrnáctidenní pauzy a vyrazí do zahraničí. Nečekejte žádnou velkou exotiku. Petr Rychlý je klasik a sází na prověřená letoviska. Už posedmé je totiž věrný stejné lokalitě. Dovolenou bude i letos trávit tradičně v Řecku na ostrově Corfu. Letos s ním do zahraničí pojede syn syn Ondřej, který je také herec. Společnost jim bude dělat Ondřejova přítelkyně. Půjde tedy o takovou poklidnou rodinnou dovolenou.
Zdroj: oficiální zdroj

Po návratu od moře bude doma a těší se, až na zahradě sklidí vlastnoručně vypěstovaná rajčata. Díky pořadu Rady ptáka Loskutáka, který moderuje, si zvelebil i vlastní zahradu. Rčení, že kovářova kobyla chodí bosa, tedy v tomto případě neplatí.

Druhá polovina srpna bude patřit divadlu. I když jsou v létě divadelní prázdniny venkovní scény a amfiteátry fungují. Petra tak můžete vidět na otáčivém hledišti v Českém Krumlově ve hře Ženy Jindřicha VIII.

Zdroj: Nova.cz

A jak Petr vzpomíná na minulé dovolené? Před lety zažil velmi úsměvný moment. Petr si právě užíval v oblíbené destinaci na ostrově Corfu. U skály Toledo, která je ve tvaru serfového prkna, házela česká rodina do moře mince. Petra Rychlého poznali a i když měl na sobě jen plavky, požádali ho o fotku.To co přišlo poté ale Petr rozhodně nečekal.
Zdroj: Nova.cz

Jak veselý příběh z dovolené dopadl můžete vidět ve videu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Staří známí z Ordinace: Gita, Kamila, Michal i Pavel jsou zpět! 
Staří známí z Ordinace: Gita, Kamila, Michal i Pavel jsou zpět! 

Tipujte! Poznáte dámy z Ordinace jen podle rtů?
Tipujte! Poznáte dámy z Ordinace jen podle rtů?