LÉTO sympaťáka Martina Stránského: Trávit ho bude se "špunty!"

Aktualizováno 29.07.2017


Seriálový oblíbenec doktor Ota Kovář, tedy herec Martin Stránský, vyráží na prázdniny. Co bude letos v létě podnikat a s kým? Jisté věci má prostě rád...

Přehrát poslední díl

 

Martin Stránský alias Ota Kovář je primář kamenické chirurgie a velmi schopný, pracovitý a zodpovědný lékař, který se ve dvanácté sezoně Ordinace musel poprat hned se dvěma milostnými zklamáními. Rozešel se s Kateřinou kvůli Marice. Tu však nedlouho poté opustil kvůli hořkému zklamání. Šla na potrat bez jeho vědomí, což nepřekousl. Zůstal tak prozatím sám. Z děje ale neodchází a v nových dílech po prázdninách se na něj diváci opět mohou těšit.

SKONČILO TO: Nesmírně bolestivé zklamání přimělo Otu k rozchodu s Marikou! UDĚLAL DOBŘE?
SKONČILO TO: Nesmírně bolestivé zklamání přimělo Otu k rozchodu s Marikou! UDĚLAL DOBŘE?


Natáčení seriálu Ordinace se v ateliérech chýlí ke konci a herci mají prázdniny. Martin Stránský si na celý červenec vyhradil volno a trávit ho bude s rodinou! S manželkou Martinou a dvěma "špunty" – syny Filipem a Kryštofem. A jak, kde? O tom už v rozhovoru.

 


 

Po prázdninách se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 mají rozhodně na co těšit! Na webu vám budeme přinášet nejrůznější články a informace celé léto, tak ho kontrolujte! :-)
 

LETNÍ KVÍZ: Jste přeborníci seriálu Ordinace? Vyzkoušejte se!
LETNÍ KVÍZ: Jste přeborníci seriálu Ordinace? Vyzkoušejte se!

 

ORDINACE: Líbili by se vám Vilík s Květou jako pár? Hlasujte!
ORDINACE: Líbili by se vám Vilík s Květou jako pár? Hlasujte!