JAKO DVĚ HRDLIČKY: Dana Morávková září štěstím a užívá si dovolenou! Kam vyrazila?

Aktualizováno 04.08.2017

Dana Morávková na festivalu ve Varech
Zdroj: facebook

Herečka Dana Morávková alias Zdena Suchá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazila se svým manželem na výlet a vše řádně sdílela na sociální síti. Takhle jim to spolu neskutečně slušelo!

Oblíbená herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 má teď letní natáčecí pauzu, což znamená, že má více volna. A tak  vyrazila se svým manželem Petrem Maláskem na výlet do Karlových Varů.

Zdroj: facebook

Během léta ale nezapomíná ani na své fanoušky, které pravidelně zásobuje povedenými fotografiemi z míst, na kterých se právě nachází. Nejen že je Dana vždy pečlivě upravená a s úsměvěm na rtech, navíc je také šťastná a spokojená v objetí svého manžela.

 

Ale nezoufejte, jako Zdenu Suchou ji uvidíte na televizních obrazovkách v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zase po prázdninách! Už teď vám můžeme prozradit, že Zdena opět vstoupí do děje. Co se bude dít? To se dozvíte po letní pauze na Nově!
 

A jak to vlastně vypadá na filmovém festivalu, kam se Dana Morávková vypravila? Zákulisí Varů můžete sledovat v unikátní vlozích Karla Heřmánka mladšího, kterého také znáte se seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hrál Radka Pokorného. Vlogy s ním točí jeho manželka, známá z Ordinace jako sestřička Bára! Zažijte s nimi Vary jinak ZDE!

GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?
GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?

Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!
Co se bude dít v ORDINACI PO PRÁZDNINÁCH? Podívejte se, co vás čeká v nových dílech!

 

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?