POZNÁTE JI: Její slavná máma je doktorka z ORDINACE! O koho jde?

Aktualizováno 30.12.2017

Herečka Anna Kulovaná s dcerou Žofií - 7
Zdroj: Profimedia

Rozpoznáte v ní její maminku, lékařku ze seriálové nemocnice? Máma světlovlasého andílka jménem Žofie má taktéž blond vlasy a modré oči. V oblíbeném seriálu vystupovala jako cílevědomá doktorka, která se dobrovolně vzdala rodičovské role, šla na potrat. V reálném životě tomu bylo právě úplně naopak, kariéra šla stranou a rodina na první místo. Takhle se dnes má a vypadá Erika Jánská, dvojnásobná maminka.

Psal se rok 2012, když se v Kamenici objevila půvabná, hodná a mladá doktorka Erika Jánská, dcera Martina Jánského v podání Vladimíra Kratiny. S postupem času se zamilovala jak do své práce – vedla oddělení plastické chirurgie, tak do kolegy MUDr. Šimona Žáčka (Saša Rašilov). Po roce však přišel všemu konec, Erika nečekaně otěhotněla a jelikož se na roli matky necítila být připravená, chtěla dál budovat dobře rozjetou kariéru, rozhodla se pro potrat, což byl kámen úrazu v jejím vztahu se Šimonem.

Anna jako Erika se seriálovým přítelem ŠimonemRozešli se, ona z Kamenice odjela. V té době byla její představitelka herečka Anna Kulovaná těhotná a směřovala na mateřskou dovolenou. Následně se jí a jejímu partnerovi narodila druhá dcera Vojtěška, o tři roky starší Žofie tak dostala ségru!

Anna s dcerou Žofií
Zdroj: Profimedia


Herečka o sobě tvrdí, že ačkoliv je velmi pohodový člověk, jako máma je prý velmi úzkostná. V současné době se opět pomalu navrací do pracovního shonu, měla by brzy zazářit ve filmové komedii a narazit na ní můžete na divadelních prknech, kde se objevuje stále a stále častěji. A kdo ví, třeba jednou u Běly na chalupě na dveře opět jako Erika zaklepe...

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

DĚTI HERCŮ Z ORDINACE: Kdo komu jakoby z oka vypadl? Podívejte se!
DĚTI HERCŮ Z ORDINACE: Kdo komu jakoby z oka vypadl? Podívejte se!

Ta se ale potatila! DCERA Martina Zounara je otci opravdu podobná
Ta se ale potatila! DCERA Martina Zounara je otci opravdu podobná

PROMĚNY z Ordinace za 12 let: Gita, Kamila, Iva, Gábina, Dorka a další! Která vůbec nezestárla a naopak?
PROMĚNY z Ordinace za 12 let: Gita, Kamila, Iva, Gábina, Dorka a další! Která vůbec nezestárla a naopak?

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?