Dana Morávková na dovolené: I BEZ MAKE-UPU vypadá jako bohyně! Foto jako důkaz

Aktualizováno 25.08.2017

Dana Morávková na dovolené - 6
Zdroj: facebook

Herečka Dana Morávková, představitelka Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazila se svou rodinou na dovolenou k moři a na sociální síti sdílela fotografii bez make-upu! A vypadá nádherně.

Dana Morávková coby seriálová Zdena Suchá, která po letní pauze opět zavítá do Kamenice, si letošní léto se svou rodinou - Petrem Maláskem a synem Petrem (19) - užívá plnými doušky. Ještě nedávno byla na filmovém festivalu v Karlových Varech a v těchto dnes si všichni užívají mořského vzduchu v zahraničí.A nebyla by to Dana, kdyby své fanoušky pravidelně neinformovala o tom, co zrovna dělá a jak se má. Radovánky ve vodě, výlety na kole, dobré jídlo i pití, prostě skvělá dovča! A vše poctivě zdokumentované. A jak je z fotek vidět, Dana si na dovolené ráda odpočine od dennodenního líčení. Ovšem už jen málokdo si na oficiální facebookovský profil zveřejní fotky právě bez make-upu.

Zdroj: facebook

Zdroj: Facebook official

Dana se toho nebojí a ani nemá proč, ve svých pětačtyřiceti letech vypadá totiž i bez líčidel senzačně. Tahle ženská prostě stárne do krásy! :-)

 
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

FOTKY Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE! Co se bude dít? Napoví vám!
FOTKY Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE! Co se bude dít? Napoví vám!


GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?
GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?


ZE ZÁKULISÍ focení Dany Morávkové: Je to kočka!
ZE ZÁKULISÍ focení Dany Morávkové: Je to kočka!


 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?