SYMPATICKÁ herečka z Ordinace slaví narozeniny! Jak se Dana Morávková měnila v průběhu let? GALERIE

Aktualizováno 28.08.2017

Herečka Dana Morávková
Zdroj: facebook.com

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z celkem nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.

Narozeninový den Dany Morávkové připadá na 29. červenec. A tipovali byste, že se tato herečka narodila před 46 lety? Za posledních pár let se výrazně změnila. Má totiž jednu obrovskou výhodu, zraje jako víno a s každým rokem je krásnější! 

Zdroj: facebook.com


Dana Morávková se narodila v roce 1971 v Písku v jižních Čechách do rodiny matematika a inženýrky ekonomie. Je jedináček. Její otec zemřel, když jí bylo patnáct let, zůstala tak sama s maminkou. Tušili jste o ní, že je dvojnásobnou juniorskou mistryní republiky v krasobruslení? 

Dana Morávková na dovolené: I BEZ MAKE-UPU vypadá jako bohyně! Foto jako důkaz
Dana Morávková na dovolené: I BEZ MAKE-UPU vypadá jako bohyně! Foto jako důkaz


První filmovou roli získala už ve svých čtrnácti letech, a to ve filmu Veronika. Do povědomí diváků TV Nova se dostala jako moderátorka Snídaně s Novou. Poté si zahrála v takových filmových trhácích jako Z pekla štěstí, Kameňák nebo v nejrůznějších divadelních hrách. Jejím manželem je hudební skladatel a klavírista Petr Malásek a spolu vychovávají syna Petra Maláska mladšího.

Zdroj: Herminapress.cz


Danu diváci vídají posledních pár let v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jako Zdena Suchá si vyzkoušela, jaké to je být úspěšnou doktorkou, primářkou, manželkou a matkou, aby si teď zkusila, jaké to je, když se vám vztah rozpadá pod rukama kvůli jedné a strašné věci. Na místo Davida Suchého přišel hokejista Martynčák, se kterým odcestovala do Ameriky, v nadcházející - třinácté sezoně - se ale Zdena do Kamenice opět vrátí a jednoduché to rozhodně mít nebude!

Zdroj: TV Nova


Skvělé herečce Daně Morávkové srdečně gratulujeme k narozeninám a přejeme jen to nejlepší do dalších úspěšných let.Podívejte se do galerie plné fotografií, jak se herečka v průběhu let měnila. Dnes jí to pořádně sekne, co myslíte?

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

JAKO DVĚ HRDLIČKY: Dana Morávková září štěstím a užívá si dovolenou! Kam vyrazila?
JAKO DVĚ HRDLIČKY: Dana Morávková září štěstím a užívá si dovolenou! Kam vyrazila?

GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?
GALERIE ze zákulisí: Morávková už točí! Co čeká Zdenu z Ordinace v nových dílech?

Ze soukromí Dany Morávkové: Workoholismus, herectví a vášeň pro kabelky
Ze soukromí Dany Morávkové: Workoholismus, herectví a vášeň pro kabelky 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?