Co dnes dělá bývalá láska Jakuba Mázla, krásná Angelina?

Aktualizováno 16.09.2017

Petra Pudová jako Angelina Kodatová
Zdroj: TV Nova

Petra Pudová alias Angelina Kodatová, která se čtyři roky objevovala v Ordinaci v růžové zahradě 2, pověsila hereckou kariéru na hřebík. Svůj čas nyní věnuje něčemu úplně jinému!

Pamatujete si ještě na krásnou barmanku Angelinu, se kterou kdysi dávno randil Jakub Mázl? Z její představitelky Petry Pudové je už zralá třicetiletá žena. Umí však pravděpodobně velmi dobře ošálit čas – stále totiž vypadá na osmnáct!

Zdroj: Oficiální zdroj

Petra miluje herectví a zpěv. V roce 2004 byla dokonce semifinalistkou soutěže Česko hledá SuperStar. Většině diváků se ale vryla do paměti především jako Angelina v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde se objevovala čtyři roky.

Zdá se však, že herectví už pověsila na hřebík. Aktuálně se věnuje především hudební kariéře. V dubnu vydala videoklip k singlu One Last Time a na konci června rovnou celé album nazvané Say it Out Loud.

Zdroj: instagram/Petra Pudová

Anglické texty a hudbu ke třem písním, kterými se Petra snaží vyjádřit své nálady, pocity a názory, stvořil americký hudebník, skladatel a textař Ian Kelosky.

 

Nutno říci, že hubení dráha jí rozhodně svědčí. Má krásný a dobře poslouchatelný hlas. Pusťte si klip a posuďte sami.

 

Kromě zpěvu a herectví jsou Petřinou zálibou také perští chrti - saluki. Je majitelkou rovnou šesti krasavců, se kterými vyhrála nemálo mezinárodních výstav, dostihů a coursingů!

Zdroj: instagram/Petra Pudová

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KVÍZ PRO ODVÁŽNÉ: Jak moc dobře znáte vztahy v Ordinaci? 
KVÍZ PRO ODVÁŽNÉ: Jak moc dobře znáte vztahy v Ordinaci? 

Rok od roku krásnější: Ze Sofie Filippi roste sexy kočka! GALERIE
Rok od roku krásnější: Ze Sofie Filippi roste sexy kočka! GALERIE


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?