Petra Kvitová v Ordinaci! Komu zasáhne do života?

Aktualizováno 22.09.2017

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizních obrazovkách objeví už dnes večer. Spolu s novými tvářemi do seriálu míří i jedna hvězda, která si svou roli musela tvrdě vybojovat na kurtu!

„Jakmile vyhrajete první zápas, tak já vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě 2,“ takovou motivační výzvu připojil letos v březnu v Televizních novinách Petr Rychlý k narozeninovému přání Petře Kvitové. Dobře věděl, že naše tenisová hvězda patří k fanouškům seriálu a tahle nabídka by ji mohla potěšit.


Zdroj: Archiv TV Nova


Kvitová výzvu přijala a o pouhé dva měsíce později, po prvním vyhraném zápase, oblíbenému herci odpověděla: „Vyhrála jsem zápas, do Ordinace se těším.“ Petr Rychlý sliby plní, a tak se scénáristům v těchto dnech rodí v hlavách role pro Kvitovou.


PETRA KVITOVÁ V ORDINACI? S Petrem Rychlým uzavřela sázku o roli! Jaké jsou podmínky?
PETRA KVITOVÁ V ORDINACI? S Petrem Rychlým uzavřela sázku o roli! Jaké jsou podmínky?


Jednání o angažmá tenistky v Ordinaci se ujal herec osobně. „Těším se a sám jsem zvědavý, jak to scénáristé vymyslí. Ale to už nechám na nich. Svoji misi jsem splnil,“ usmívá se Petr Rychlý. Jaká její role bude, to je zatím zahaleno tajemstvím. „V tuto chvíli vymýšlíme s autory děj pro Petru Kvitovou. Myslím, že se diváci mají na co těšit. Mohu prozradit, že by se měla objevit v lince Čestmíra Mázla,“ sdělila producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Simona Matásková.

Zdroj: Archiv TV Nova


Z budoucí spolupráce se těší pochopitelně i Petr Rychlý. Od březnové výzvy se z něj a Petry Kvitové stali přátelé. Herec jí několikrát fandil na kurtu, tenistka jej na oplátku navštívila v Divadle na Vinohradech na představení Hašler, v němž Rychlý exceluje, a právě ten večer vznikly i vtipné fotografie, které zachytily, kterak oba profíci měří síly v páce. „Můžu potvrdit, že Petra má levačku ve skvělé formě,” věřil v Petřino vítězství populární herec. Kvitová měla před zápasem proti Američance Julii Boserupové na Roland Garros. Vyhrála nejen nad ní, ale tehdy i sama nad sebou. Spolu s touto výhrou si tak z kurtu odnesla i roli v jejím oblíbeném seriálu.
 

Třináctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už DNES - 22. 8. od 20:20 na Nově!


Rána pro Alenu, dcera jí kolabuje, exmanžel zuří! Co se to děje?
Rána pro Alenu, dcera jí kolabuje, exmanžel zuří! Co se to děje?


Exkluzivní ukázka z Ordinace: Bobo zjistí, kdo je matka jeho syna!
Exkluzivní ukázka z Ordinace: Bobo zjistí, kdo je matka jeho syna!


VIDEO: Ztrápená a zlomená je zpět. Zdenu nepoznáte! A hledá spásu
VIDEO: Ztrápená a zlomená je zpět. Zdenu nepoznáte! A hledá spásu

 

TV Nova

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!