NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Aktualizováno 14.10.2017

Ordinace: David Suchý se synem
Zdroj: Archiv TV Nova

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!

Přehrát poslední díl

Bobo Švarc
Sebestředný a lakomý Bobo Švarc (Martin Zounar) si dlouhá léta myslel, že otcem není. Jednoho dne se však v nemocnici objevil chlapec jménem Hugo, který tvrdil, že je jeho syn. Bobo se tomuto tvrzení velmi bránil. Díky manželce Heluš nakonec podstoupil testy DNA, které jeho otcovství potvrdily. Nyní si k synovi hledá cestu a den ode dne se to lepší. Začíná být starostlivý, vidí v něm často sebe a hlavně – začíná ho mít rád.

Zdroj: TV Nova


Čestmír Mázl
Primář kamenické gynekologie Čestmír Mázl (Petr Rychlý) je opravdu zasloužilý otec. Z prvního manželství má dceru Naďu a syna Jakuba. Z krátkodobého vztahu nemanželského syna Kubu. A také, toho nejmladšího, syna Mikyho, jehož maminka je zesnulá Magda Mázlová. Je to milující a pečující otec, který se snaží mít se svými dětmi otevřený a přátelský vztah. A skvěle se mu to daří.
Zdroj: Archiv TV Nova


Trable SERIÁLOVÝCH RODIČŮ: Tohle prožívají s dětmi na place! Jak to řeší?
Trable SERIÁLOVÝCH RODIČŮ: Tohle prožívají s dětmi na place! Jak to řeší?
 

Jakub Mázl
Nejenže se skvěle stará o bráchu Mikyho, sám má také otcovské povinnosti. S Lindou Kalinovou má dcerku Magdičku, a péči o ní převzal na víc jak 100%. Ve svém mladém věku, při studiích, je zodpovědný a milující táta. 

Zdroj: Nova.cz


Darek Vágner

Chirurg a záchranář Darek Vágner (Michal Novotný) vychovává se svou manželkou Lucií její dceru Gitu. Přijal ji za svou a má ji moc rád. Před rokem se jim navíc narodil první společný potomek, dcerka Bětuška. Pro své děti by udělal cokoliv.
Zdroj: Archiv TV Nova


David Suchý

Chirurg David Suchý (Jan Čenský) si se svou manželkou Zdenou, adoptoval syna Toníka, který se brzy dočkal sestřičky Haničky. I když je David se Zdenou nyní v rozvodovém řízení, mají spolu hezký vtah a i tak tráví společné chvilky s dětmi. David své děti nadevše miluje a zodpovědně vychovává.
Zdroj: Nova.cz

 

Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče
Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče


Ota Kovář

Primář kamenické chirurgie Ota Kovář (Martin Stránský) má s Monikou Mandlovou dceru Míšu, se kterou si prožil nelehké období, kdy skončila po autonehodě na vozíčku. Štěstí se na ně ale usmálo a Míša opět začala chodit. Jednu dobu Ota také vychovával s Kateřinou Vránovou její dceru Verunku. Bohužel se rozešli. Ota vídá Míšu jen zřídka kdy, je s ní ale v kontaktu. Verunku už zřejmě jen tak neuvidí. Nevydařené vztahy mu ovšem neubírají na tom, že chce a má na to, být perfektní táta.


Petr Hanák 
Bývalý vojenský lékař Petr Hanák (Radim Fiala) to neměl v životě úplně růžové. Se svou expřítelkyní Gábinou má syna Filipa, který se však po jejich rozchodu s maminkou odstěhoval do Německa, tudíž ho nevídá tak často, o to víc si společné chvíle s ním užívá.

Zdroj: Archiv TV Nova


Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!
Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu!
Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu!

ZPOVĚĎ: Dvojnásobný otec Martin Stránský promluvil o rodině!
ZPOVĚĎ: Dvojnásobný otec Martin Stránský promluvil o rodině!

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!