VIDEO: Roztomilá představitelka Františky o tom, jak se k roli dostala. Nebylo to jen tak!

Aktualizováno 22.10.2017


V Ordinaci v růžové zahradě 2 se to od podzimní sezony jen hemží novými postavami. A tak je na čase, abychom vám blíže představili nováčky, kteří začínají míchat kartami, nebo jsou prostě moc kouzelní!

Přehrát poslední díl


V roli Františky Hrzánové, dcery sestřičky Květy Hrzánové, můžete vídat milou slečnu s pronikavě modrými kukadly, která ke své roli přistupuje stejně zodpovědně jako její starší a ostřílenější kolegové. Avšak s hraním už má své (ne)malé zkušenosti a při rozhovoru reportérku Volejte Novu odzbrojila svým slušným a promyšleným vystupováním. Nechybělo ani vysvětlení, jak se k roli dostala, žádné dětské výhody nečekejte.

„Domů mi poslali scénář, který jsem se musela naučit. Pak sem šla na konkurz, který trval hrozně dlouho. Pak se nám taky dlouho neozývali, pak se ale ozvali a šla jsem na druhé kolo. Opět sem se naučila scénář, byl to teda úplně ten samý, ale já jsem ho do té doby zapomněla, tak sem se ho znovu učila. A pak nám napsali, že sem ten konkurz vyhrála!“ vypráví představitelka Františky malá herečka Viktorka Rybová.Na kolegy si nestěžuje a nejvíc si rozumí se svým seriálovým bráchou v podání Milana Peroutky a seriálovou maminkou. „Ona je hrozně moc hodná,“ popisuje bez váhání Viktorka herečku Kláru Oltovou. 

Na celý rozhovor s Viktorkou se podívejte v reportáži, která vám přináší i zpověď Chantal Poullain, kterou v Ordinaci vídáte jako nekompromisní zástupkyni majitele nemocnice Charlotte. Proč je tak odměřená má své důvody, ale o tom všem už ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče
Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče

Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!
Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!

Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu!
Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu!

Chantal Poullain o nové roli v Ordinaci! Z natáčení se jí točila hlava, kdo a co za to může?
Chantal Poullain o nové roli v Ordinaci! Z natáčení se jí točila hlava, kdo a co za to může?

 

Nova.cz