TEROR A BEZMOC: Jak probíhá natáčení násilných scén v Ordinaci? Představitelka Zdeny se podělila o detaily!

Aktualizováno 26.11.2017


Doktorka Zdena Suchá, kterou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje Dana Morávková, prochází peklem! Od doby, kdy se vrátila ke svému příteli Martynčákovi, musí čelit psychickému i fyzickému týrání, které se v nových dílech bude jenom stupňovat. Jak se taková scéna, kdy ji ošklivě uhodí, natáčí? Podívejte se na reportáž.

Přehrát poslední díl

Dana Morávková se v reportáži rozpovídala o natáčení vyčerpávajících scén domácího násilí. Její postava, doktorka Zdena Suchá, v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 prožívá extrémně těžké období. Poté, co vzala zpátky svého bývalého přítele, Andreje Martynčáka, začíná její život strmě padat ke dnu. 

Zdena je delší dobu psychicky týrána. A v novém díle budete svědky i prvního fyzického útoku! Herečka prozradila, jak obtížné natáčení takových scén je a jak se na něj připravovala. Podívejte se na reportáž!

GALERIE: Tvrdá rána do obličeje! Zdeně začíná peklo…
GALERIE: Tvrdá rána do obličeje! Zdeně začíná peklo…


Zdroj: Archiv TV Nova


„Hodně jsem o tom četla články, hodně knížek jsem přečetla, viděla jsem dokumenty, kde tyhle týrané ženy o násilí mluvily,“ svěřila se Dana, jak probíhaly přípravy na natáčení. 

„Já jsem ten typ herce, který si kolem sebe potřebuje držet takovou bublinu, kam nikoho nepouští. Potřebuju mít tu svoji samotu, abych mohla na své roli pracovat, jak nejlíp umím,“ vyzradila herečka svůj recept na věrohodný herecký výkon. 

Zdroj: TV Nova

A proč je i ona sama zničená z osudu své seriálové postavy? Nejen to se dozvíte v reportáži!

Příští týden Martynčák překročí hranici a Zdenu Suchou silně udeří do obličeje. Fyzické útoky touto ranou započnou. Najde Zdena odvahu a zavčas uteče od svého šíleného přítele, nebo se lapí do pasti domácího násilí? Sledujte seriál Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek večer na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zdenu z Ordinace čeká peklo. Opravdu bude obětí domácího násilí? Morávková ODHALUJE!
Zdenu z Ordinace čeká peklo. Opravdu bude obětí domácího násilí? Morávková ODHALUJE!

UKAŽTE SE: Poznáte sestřičky z Ordinace jen podle rukou? KVÍZ
UKAŽTE SE: Poznáte sestřičky z Ordinace jen podle rukou? KVÍZ