PŘED A PO: Jak šel čas s Monikou Zoubkovou coby TEREZOU? Neuvěřitelně!

Aktualizováno 01.12.2017

Ordinace: Tereza Valšíková PO 7 LETECH - 1
Zdroj: Nova.cz

Jen o něco málo světlejší vlasy, jinak se herečka Monika Zoubková v roli Terezy Benešové po sedmi letech snad vůbec nezměnila! Tak schválně, rozeznáte fotografie staré sedm let od těch s dnešním datem? :-)

Přehrát poslední díl

 

Tereza Benešová (dříve Valšíková) pobývala sedm let v Ústí, kam následovala svého manžela Radka Beneše (Martin Zahálka) v politické kariéře a otce své dcerky Alžbětky. Rok 2017 se nejen pro ni stane významným, protože se navrací domů, do Kamenice a zároveň na obrazovky Novy ve zcela stejné roli. Diváky Ordinace v růžové zahradě 2 tak čeká milé překvapení v podobě návratu této dámy, dcery Eduarda Valšíka. A jak lze v galerii vidět, vzhled Terezy i samotné herečky se po sedmi letech moc nezměnil, herečka snad ani nestárne! Jen její seriálový osud je zcela jiný. Její veselý život se proměnil v zahořklý s kopou problémů.A co celých sedm let dělala samotná herečka? „Neseděla jsem 7 let doma se založenýma rukama, nazkoušela jsem několik inscenací, počala jsem druhé děťátko, dnes mám dvě dcery, desetiletou Emmu Luisu a šestiletou Stellu-Marii,“ říká herečka a návrat do Ordinace si pochvaluje. „Je to skvělý pocit vrátit se. Já jsem na to čekala a doufala jsem, že to bude vyslyšeno a bylo. Tady byla vždycky skvělá parta, to se naštěstí nezměnilo, je to zajímavá práce a baví mě to tu. Jsem tu moc ráda,“ přiznala.

Návrat Moniky Zoubkovou coby Terezy jste mohli vidět v 766. díle ZDENÁVRAT Z MINULOSTI: Tereza Valšíková je tady! Kdy ji uvidíte a co ji čeká?
NÁVRAT Z MINULOSTI: Tereza Valšíková je tady! Kdy ji uvidíte a co ji čeká?

PŘEKVAPENÍ v Ordinaci: Tereza Benešová je zpět! Jaká byla reakce rodiny? VIDEO
PŘEKVAPENÍ v Ordinaci: Tereza Benešová je zpět! Jaká byla reakce rodiny? VIDEO

POZDVIŽENÍ U VALŠÍKŮ: ´Už nemám rodinu!´ Šokovala Tereza Benešová při nečekané návštěvě po letech! Co se stalo?
POZDVIŽENÍ U VALŠÍKŮ: ´Už nemám rodinu!´ Šokovala Tereza Benešová při nečekané návštěvě po letech! Co se stalo?

 

 

 


Simona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!