ROZHOVOR: Monika Zoubková alias Tereza promluvila o fyzickém útoku! Proč ji někdo napadl?

Aktualizováno 03.12.2017


Do Ordinace se po sedmi letech vrátila postava doktorky Terezy Benešové. Jak dcera Eduarda Valšíka ovlivní příběh seriálu? Její představitelka, Monika Zoubková, v rozhovoru poodhalila, co diváky s Terezou čeká. A také promluvila o nepříjemných zkušenostech, které před lety zažila.

Přehrát poslední díl

 

Před sedmi lety opustila Tereza Benešová Kamenici. Její manžel, hejtman Radek Beneš, se musel kvůli politické kariéře odstěhovat, a tak ho Tereza i s jejich roční dcerou Alžbětou doprovázela. Nyní se seriálová dcera Eduarda Valšíka vrací zpět. Nepřichází však sama, bere s sebou i spoustu problémů.

PŘED A PO: Jak šel čas s Monikou Zoubkovou coby TEREZOU? Neuvěřitelně!
PŘED A PO: Jak šel čas s Monikou Zoubkovou coby TEREZOU? Neuvěřitelně!


„Já tam zamíchám kartami. Jak v nemocnici, tak u Valšíků doma,“ nechala se slyšet Monika Zoubková, představitelka Terezy. Ta má zároveň z návratu do seriálu ohromnou radost. „Já jsem na to čekala, doufala jsem, že to bude vyslyšeno,“ smála se. Na druhou stranu ji prý při prvním natáčecím dni - po téměř desetileté pauze - přepadla i nervozita. Proč? Dozvíte se v rozhovoru! Rozpovídala se i o tom, co se u ní v životě po letech změnilo a proč byla napadena! Zároveň tak přináší důležitý vzkaz týkající se samotného seriálu. Jaký? Více už v reportáži.

Zdroj: Archiv TV Nova


Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jaké jsou ve skutečnosti kulisy Ordinace?
VIDEO: Jaké jsou ve skutečnosti kulisy Ordinace?

Vášeň v lese, nebo nevěra na gauči? Zvolte nejlepší seriálovou milostnou scénu!
Vášeň v lese, nebo nevěra na gauči? Zvolte nejlepší seriálovou milostnou scénu!