VIDEO: Další trable s Emou dohnaly Alenu do náruče bývalého. A Marek někoho zbil!

Aktualizováno 06.12.2017


Emě Rytířové se podaří utéct z léčebny, svým nezodpovědným chováním způsobí rodičům další trable, které je o něco víc opět semknou. A tentokrát se u pusy nezůstane. Marek se střete s jistým chlápkem, na kterého si došlápne. Porvou se do krve! Co víc přinesl 768. díl? Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Ema je na útěku z léčebny, policie ji bezvýsledně hledá. Rytíř toho má dost, chce ji najít sám, nehodlá to vzdát. Jemu a Aleně se podaří dostat do Emina Facebooku a kontaktovat Hanu. Rytíř znovu začne uvažovat o tom, že Emu zbaví svéprávnosti, aby ji v léčebně mohl držet. Společné zoufalství ho spojí s Alenou, stráví spolu noc...

Bibi a Marek si notují. Mají společný zásah v bowlingové herně, kde se poprala parta Ukrajinců s partou Rusů. Marek vidí na zraněném Rusovi podivné tetování, které ho úplně vykolejí. Marek se pak s Rusem ošklivě popere! Bibi je jasné, že si sebou něco nese z minulosti. Malinko se jí svěří, když ho zraněného bude ošetřovat. A políbí se spolu!

Zdroj: Nova.cz


Hanička má noční můry. Martynčák toho využívá a nasazuje na Suchého, že je to jeho vina. Suchý požádá Bělu, aby jim dělala prostředníka. Ta nejdřív nechce, ale pak přijme. Když hlídá Haničku, zatímco je Zdena na charitativním večeru s Martynčákem, tak u ní vyzvídá, jak se k nim chová. Ten se o tom dozví a samozřejmě toho využije. Zdena mu uvěří, že i kamarádka Běla je proti ní a ještě víc ji to k Andrejovi přimkne.


Co se odehrálo dál, jak vše dopadlo? To už jste mohli vidět v 768. díle Ordinace v růžové zarhadě 2 zde.

 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Nevěra, sblížení, rvačka, návrat k rodině a odezvy minulosti!
ORDINACE TENTO TÝDEN: Nevěra, sblížení, rvačka, návrat k rodině a odezvy minulosti!

VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!
VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!