Za co utrácí svůj HONORÁŘ představitel Huga z Ordinace? Možná se budete divit

Aktualizováno 24.12.2017


Jedenáctiletý Matyáš Svoboda, seriálový syn Boba Švarce ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, toho má i přes svůj útlý věk spoustu za sebou. K herectví se dostal náhodou a vyfoukl tak roli tátovi! Jaký má záložní plán a co dělá s honorářem? Prozradil nejen to v rozhovoru.

Přehrát poslední díl

 

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se objevuje mnoho dětských herců a jedním z nich je i Matyáš Svoboda - jedenáctiletý klučina, který ztvárňuje Huga, syna Boba a Heluš Švarcových. Dle svých slov ho práce na seriálu neskutečně baví a užívá si ji. Líbí se mu i to, že je mezi přáteli. „Je to fajn, když tady znám tolik lidí,“ prozradil.

Zdroj: Archiv TV Nova

K herectví se však dostal úplnou náhodou. Před několika lety doprovázel svého tatínka Daniela Svobodu na casting, který je rovněž hercem a na kontě má přes padesát divadelních rolí. „Režisér mi řekl, že shánějí i děti, takže si Matyho natočí taky,“ začal Daniel vyprávět humornou historku. Zhruba po třech dnech se tatínkovi Matyáše ozval castingový režisér a sdělil mu trochu nepříjemnou a zároveň radostnou zprávu: Matyáše obsadí, jeho nikoliv. Celý příběh oba pánové převypráví v reportáži.

DĚTŠTÍ HERCI ORDINACE: Nejen Miky boduje u štábu! O náročné a legrační momenty s nimi se podělil i režisér
DĚTŠTÍ HERCI ORDINACE: Nejen Miky boduje u štábu! O náročné a legrační momenty s nimi se podělil i režisér

Představitel Huga se kromě herectví věnuje i dalším koníčkům a aktivitám. Vídat ho můžete i v reklamách. Aktivně se věnuje fotbalu, hraje na kytaru a do toho všeho musí stíhat školu. Je to kluk šikovný a jeho rodina ho ve všem podporuje.

A jak dlouho se dětský herec učí texty a jak to má s honorářem za natáčení v Ordinaci? To a více se už dozvíte v reportáži.

Zdroj: Nova.cz

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Seriálový Miky je na place pořádný šprýmař! Co ještě práskla jeho mamka? VIDEO
Seriálový Miky je na place pořádný šprýmař! Co ještě práskla jeho mamka? VIDEO

Trable SERIÁLOVÝCH RODIČŮ: Tohle prožívají s dětmi na place! Jak to řeší?
Trable SERIÁLOVÝCH RODIČŮ: Tohle prožívají s dětmi na place! Jak to řeší?