ZÁKULISÍ RVAČKY Mázla s Rytířem: Jaký rituál Etzler podstoupil a co na place dělal Zounar? Podívejte se

Aktualizováno 30.12.2017


V Ordinaci v růžové zahradě 2 to pořádně vřelo. Dva sokové - Mázl a Rytíř - se servali kvůli jedné ženě. Jak to vypadalo, když se natáčela seriálová rvačka? Přítomen byl i kaskadér! Co udělali herci předtím a kdo by ve skutečné rvačce vyhrál? Odpoví reportáž.

Přehrát poslední díl

 

V Ordinaci je v poslední době napjatá nálada v rodině Mázlů a Rytířů. O vzájemných nesympatiích se rázným způsobem přesvědčili Petr Rychlý a Miroslav Etzler alias Čestmír Mázl a Karel Rytíř. Porvali se přímo na operačním sále! Co obnáší natáčení takové scény a jak se připravovali sami herci?


Velký kus práce odvedl, kromě herců a celého štábu, také kaskadér Petr Drozda. Jeho práce začíná již při čtení scénáře. „Já si vždycky přečtu scénář a už plánuju tu choreografii, aby to nějak vypadalo, reálně a hezky,“ prozradil bývalý reprezentant v zápasu. Seriálový Čestmír si práci s kaskadérem vždy pochvaluje. „Po dlouhý době se v Ordinaci děje něco akčního, navíc pod vedením papa Drozdy se to krásně pere,“ smál se při rozhovoru.


Co dělal na place při natáčení rvačky představitel Boba Švarce herec Martin Zounar? A co podstoupil Etzler ještě před natáčením, prozradí Rychlý, týká se to i jeho. To a více už sledujte v reportáži. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odpustí Mázl z Ordinace Aleně její nevěru? HLASUJTE o tom, co bude dál!
Odpustí Mázl z Ordinace Aleně její nevěru? HLASUJTE o tom, co bude dál!

JEN TAK NEUVIDÍTE: Takto vzniklo Markovo zranění po útoku. Práce maskérů KROK PO KROKU
JEN TAK NEUVIDÍTE: Takto vzniklo Markovo zranění po útoku. Práce maskérů KROK PO KROKU

Rychlý o potyčce s Etzlerem: Ve skutečnosti bych vyhrál! Víte proč? Udělal by tohle! VIDEO
Rychlý o potyčce s Etzlerem: Ve skutečnosti bych vyhrál! Víte proč? Udělal by tohle! VIDEO