CELÝ 778. DÍL Ordinace: Teror Zdeny je u konce. Jak dopadl Martynčák?

Aktualizováno 12.01.2018

Ordinace: 778. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tohle je pod pás? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 778. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Martynčák drží Zdenu doma násilím, nedovolí Suchému, aby ji navštívil, a když se Zdena pokusí o útěk, znovu ji zbije a vyhrožuje smrtí. Martynčák vidí řešení v odjezdu rodiny na Slovensko, jde proto vyzvednout Haničku do školky, Zdenu ovšem pro jistotu připoutá k posteli se zalepenou pusou. Zdena si ale nakonec pomoc zavolá, protože se zmocní pistole, kterou nechal Andrej ve své brašně a vystřelí několikrát do zdi. Pomoc přijede a je osvobozena, ale Martynčák s Haničkou je nezvěstný, Suchý se Zdenou prožívají peklo. Nakonec ale Martyčák přijde do nemocnice za Zdenou – vyjednávat, aby neřekla polici pravdu. Tady ho najde Suchý a chlapi se poperou. Policie už na něj číhá a Martynčák je hned zatčen. A najde se i Hanička, kterou nechal v bufetu. Teror Zdeny končí.


 
Švarc s Heluš marně shání peníze na Vánoce, rozhodnou se něco prodat a přitom najdou tajný Hugův mobil, ze kterého vyplyne, že Hugo se podílel na svém únosu. Hugo se zatím snaží přesvědčit Kuneše, aby mu vydal jeho slíbenou polovinu výkupného – chce vrátit rodičům, dokonce jim i nakoupí dárky, jenže to už si ho zhrzený Švarc podá. A není se čemu divit, že Hugo prchá, zpět za Kunešem, jenomže ten ho chce podvést a pláchnout se všemi penězi sám. Hugo volá Heluš, aby pro něj přijeli, ale než stačí říct, kde se nachází, Kuneš mu zacpe pusu... Heluš ve strachu o jeho život hysterčí. 

Zdroj: Nova.cz

Tereza s Eduardem se chystá do Prahy k soudu kvůli svěření Alžbětky do její péče. Jindřich má jet s nimi, ale na poslední chvíli couvne a zůstane v baru u Čerta. Tady ho najde Aloisie a k soudu ho sama odveze, musí přeci Terezu podpořit. Soudní řízení se vyvíjí příznivě, ale Beneš na poslední chvíli vytáhne nahrávku opilé Terezy. Soudkyně proces odročuje, přes Vánoce má ovšem Alžběta zůstat u otce. Tereze se zhroutí svět a její neštěstí se přenáší i na ostatní – Eduard se pohádá s Bělou. Pro Jindřicha a Aloisii ale ten černý den skončí ze samého utěšování objetím.778. díl jste v TV mohli vidět 12. 12. 2017

 

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?