To bolí: Jak Bobo s Heluš zjistí, že je podvedl a okradl vlastní syn? Náhodou

Aktualizováno 12.01.2018


Bobo s Heluš omylem najdou Hugův tajný mobil, který ho usvědčí z podvodu. Jak zareagují rodiče, když zjistí, že jejich milované dítko zfingovalo vlastní únos kvůli penězům? Podívejte se na prvotní reakce. "Výprask" Huga, který nezůstane bez následků, už sledujte v dnešním díle.

Přehrát poslední díl

 

Hugo přišel do rodiny Švarců s jediným cílem, splnit plán, který si s otčímem Kunešem zadali. A to znamenalo okrást zbohatlíky. Netušil, že si svého biologického tátu skutečně zamiluje, stejně jako Heluš. Přes prvotní nesnáze si všichni tři padli do oka a utvořili krásnou rodinu. I přesto se Hugo vrhl do zrealizování finálního plánu, což byl vlastní únos a žádost o vysoké výkupné. Zděšení rodiče, neznající pravdu, dali za svého syna všechny peníze, co měli. Když se tak stalo, Hugo si uvědomil, že ho skutečně mají rádi a dělá zřejmě velkou chybu. Bylo však už pozdě a „obchod“ proběhl dle plánu.

Komunikačním prostředkem mezi Hugem a spoluautorem plánu Kunešem byl tajný mobil, a právě ten se stane i zdrojem zdrcující pravdy pro Boba s Heluš! Při stěhování ho najdou a zjistí, že si celou dobu hřáli hada na prsou. Jak zareagují? Podívejte se.

Co se odehraje dál a jak skončí dohra domácího násilí v životě Zdeny Suché, to už sledujte dnes večer na Nově.


DRAMA V ORDINACI: Suchý obdrží hrozivou zprávu! Takovou, kterou by nechtěl slyšet nikdo
DRAMA V ORDINACI: Suchý obdrží hrozivou zprávu! Takovou, kterou by nechtěl slyšet nikdo

HUGO PŘEDSTAVUJE PRAVÉHO OTCE: Jsou si podobní? A vyfoukl mu roli! Cože? Pobavte se nad historkou
HUGO PŘEDSTAVUJE PRAVÉHO OTCE: Jsou si podobní? A vyfoukl mu roli! Cože? Pobavte se nad historkou