VIDEO ze čtvrteční Ordinace: Marek se vyspí s Innou! Co na to Bibi? A ještě se objeví Martynčák...

Aktualizováno 13.01.2018


Násilník Andrej Martynčák ještě neřekl poslední slovo a v nemocnici se znovu objeví! Bibi čeká bolestivá rána, když přistihne Marka s Innou v posteli! Nový díl Ordinace přinese další zvraty v životě oblíbenců, které byste si neměli nechat ujít.

Přehrát poslední díl

 

Bibi s Innou obdrží zprávu, že záchranáře srazilo auto a je těžce zraněn poslán do nemocnice. Na místě byl Marek, a tak se obě domnívají, že jde o něj! Inna se skoro zhroutí, a když zjistí, že žije vrhne se mu hystericky kolem krku. Všem je jasné, že ho stále miluje. Na šéru si s ní pak Marek promluví a navzájem si potvrdí, že jejich vzájemné city ještě nevyhasly! Podlehnou jim a pomilují se! Bohužel je přistihne Bibi, kteroutozlomí. V pozdějším rozhovoru s ní Marek zjistí, že ji má vlastně taky moc rád. A rázem se ocitne před rozhodnutím. Vybrat si Innu, nebo ji?!

Zdroj: Nova.cz

Heluš se po Hugově telefonátu rozhodne vytisknout plakátky s Hugovou fotografií. Spolu se Švarcem si všimnou, že na jedné fotce v jeho tajném mobilu je Hugo u jakéhosi barelu, kde je nápis Kamenické továrny. Vydají se ji proto prozkoumat a Huga s Kunešem v ní najdou! Rozpoutá se koloběh nebezpečných událostí, kdy se Hugo, už vážně, stane rukojmím Kuneše, propukne tak boj o syna, peníze a do toho vše při boji pohltí plameny! Vyjdou z toho všichni v pořádku?

Zdroj: Nova.cz

Martynčák nedokáže žít s vědomím, že by ztratil Zdenu – raději by zabil ji nebo sebe. A jelikož je už od Zdeny odříznut, pokusí se o sebevraždu! Posléze je přivezen do nemocnice… Co se mezi ním a Suchým, který ho ošetřuje, odehraje?

Premiérové 779. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte 14. prosince od 20:20 na TV Nova. A nenechte si ho ujít, je to předposlední epizoda v tomto roce.

 

NEČEKANÝ NÁVRH V ORDINACI: Zdena s Davidem opět spolu? 
NEČEKANÝ NÁVRH V ORDINACI: Zdena s Davidem opět spolu? 

CELÝ 778. DÍL Ordinace: Teror Zdeny je u konce. Jak dopadl Martynčák?
CELÝ 778. DÍL Ordinace: Teror Zdeny je u konce. Jak dopadl Martynčák?