CELÝ 780. DÍL Ordinace: Alena je těhotná! A Květa s Vilíkem utvořili konečně pár!

Aktualizováno 19.01.2018

Ordinace: 780. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem V hodině dvanácté? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 780. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Alena si vzala službu na Štědrý den, protože ho vlastně nemá s kým strávit. Dá Mázlovi dárek – svetr, který mu koupila ještě předtím, než se rozešli. Ale Mázl dárek vyhodí do koše. Jakub nese dárek Emě a vyzná jí lásku, chtěl by, aby se k sobě zase vrátili. Čeká pak napjatě, jak se Ema rozmyslí. Ta pak za ním přijde domů a vrhne se mu kolem krku! Štědrý večer tráví Ema u Mázlů a Čestmír při pohledu na zamilovanou dvojici změní názor, vytáhne dárek od Aleny z odpadků a pospíchá za ní do práce, aby se usmířili! Alena slíbí, že po práci za ním přijde, ale protože jí v poslední době bylo nevolno, udělá si před odchodem těhotenský test. K Mázlovi už nedorazí, protože je v šoku. Zjistila, že je těhotná!

Zdroj: Nova.cz

Františku propustili domů a všichni se těší na společný sváteční večer. Ale Františka prozradí, že nechala v nemocnici dopis pro Ježíška jako test – když jí splní přání napsané v dopise, bude to důkaz, že existuje. Vilík a všechny sestry marně dopis hledají. Vilíka napadne, že Františka si mohla přát kouzelnického králíka a tak jí ho večer domů přinese. Františka je šťastná, potvrdilo se, že Ježíšek existuje. Nepřála si v dopise králíka, ale to, aby Vilík byl na Štědrý večer s nimi. Šťastná Květa pak vyprovází Vilíka a konečně se ti dva políbí!

Zdroj: Nova.cz


Tereza se hroutí, protože Beneš nepředal Alžbětce její dárky k Vánocům. Navíc pořijde pozdě do práce a Kovář jí to dává pořádně „sežrat“. Tereza si neví rady s diagnózou pacienta Koukala a Kovář ji podusí i kvůli tomu. Pacientův stav se nečekaně zhorší, Tereza se bojí, že něco zanedbala, ale Kovář ji vezme k operaci a uklidní ji: naopak, zachránila pacientovi život! Před Edou Terezu chválí. Zdá se, že Tereza získává zpátky ztracenou rovnováhu, ale po klidném svátečním večeru Tereza tajně odjede do Prahy a snaží se přinutit Beneše, aby ji pustil s dárky za dcerou Alžbětou. Beneš jí přibouchne dveře před nosem a nešťastná Tereza končí na panáku v nějakém pražském nonstopu, kde se seznámí s Leošem Márou!

Zdroj: Nova.cz


780. díl, poslední v roce 2017,  jste v TV mohli vidět 19. prosince.

 

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!
JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

Osud Bibi v NOVÉM ROCE: Nový přítel i návrat Marka! Co víc ji čeká? Odhaleno!
Osud Bibi v NOVÉM ROCE: Nový přítel i návrat Marka! Co víc ji čeká? Odhaleno!

ANDREA SE VRACÍ do Ordinace! Kdy a bude s Hanákem? Přiváží si špatné zprávy... Odhaleno!
ANDREA SE VRACÍ do Ordinace! Kdy a bude s Hanákem? Přiváží si špatné zprávy... Odhaleno!

  

 


Simona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!