Nová žena v životě Karla Rytíře!? Miroslav Etzler v livechatu vyzradil i to, co neměl!

Aktualizováno 20.01.2018


Populární herec Miroslav Etzler, který v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje lékaře Karla Rytíře, bývalého manžela doktorky Aleny Rytířové, odpovídal na divácké dotazy v živém chatu. Co se bude dít v Ordinaci? Rozpovídal se!

Přehrát poslední díl

 

Alena zjistila, že je těhotná. S kým však dítě čeká? Zjištění pěkně zamotá osudy vašich oblíbených seriálových postav. Co se bude dít dál? Miroslav Etzler, představitel doktora Karla Rytíře, v livestreamu na facebookovské stránce Ordinace odpovídal na úderné otázky fanoušků Ordinace v růžové zahradě 2.

VELKÉ ODHALENÍ: Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!
VELKÉ ODHALENÍ: Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!

Právě většina diváckých dotazů směřovala na Alenino těhotenství. Je otcem dítěte Rytíř, nebo Mázl? Herec prozradil, že takovou informaci zatím ještě nemá. Budeme si tedy muset počkat, s čím scenáristé nakonec přijdou. Tak jako tak bude o napínavé okamžiky postaráno!

Zdroj: Archiv TV Nova

Scéna, ve které se Rytíř porval s Mázlem, dokázala zvednout ze židle nejednoho diváka. Právě v návaznosti na tuto scénu se fanoušci Mirka ptali, jak si užívá různé potyčky mezi seriálovými postavami. „Mě baví hádky s panem Rychlým,“ vtipkoval herec. (05:01)

Zdroj: Nova.cz

ZÁKULISÍ RVAČKY Mázla s Rytířem: Jaký rituál Etzler podstoupil a co na place dělal Zounar? Podívejte se
ZÁKULISÍ RVAČKY Mázla s Rytířem: Jaký rituál Etzler podstoupil a co na place dělal Zounar? Podívejte se

Diváky však nezajímal jen seriálový milenecký trojúhelník, vyptávali se i na další postavy Ordinace. „Teďkon jsem četl synopse toho, co by se v Ordinaci mělo dít dál a myslím si, že budete všichni velmi překvapeni,“ pochlubil se Mirek během live chatu. (03:20) V současné době se také hodně řeší vztah Bibi a Marka. Jak to mezi mladou dvojicí dopadne? „Já vůbec netuším, to snad zatím ani scénáristé nevědí,“ odpovídal představitel Rytíře.

Osud Bibi v NOVÉM ROCE: Nový přítel i návrat Marka! Co víc ji čeká? Odhaleno!
Osud Bibi v NOVÉM ROCE: Nový přítel i návrat Marka! Co víc ji čeká? Odhaleno!


Vstoupí do života Karla Rytíře jiná žena a oprostí se konečně od své neutichající touhy po své bývalé ženě Aleně? To Mirek prozradil v čase 22:11!

Zdroj: Nova.cz

• Na další livechaty s herci se podívejte ZDE.

Osudy svých oblíbených hrdinů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte po vánoční pauze od 9. ledna 2018 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miroslav Etzler: Trauma, alkohol, bouřlivé vztahy. Otevřená zpověď!
Miroslav Etzler: Trauma, alkohol, bouřlivé vztahy. Otevřená zpověď!