PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!

Aktualizováno 21.01.2018


Profesionální česká tenistka a milá holka, Petra Kvitová (27), si zahraje ve svém oblíbeném seriálu, který sleduje už dlouhá léta. Svou roli si vybojovala na kurtu po sázce s hercem Petrem Rychlým. Ordinace v růžové zahradě 2 tak v novém roce přivítá svou fanynku a zároveň novou posilu. V předvánočním čase poprve stanula před kamerou, jaké ji provází pocity?

Přehrát poslední díl

 

Jakmile vyhrajete první zápas, tak já vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě,” takovou motivační výzvu připojil v březnu v Televizních novinách herec Petr Rychlý k narozeninovému přání Petře Kvitové. Dobře věděl, že naše tenisová hvězda patří k fanouškům seriálu a tahle nabídka by ji mohla potěšit. Kvitová výzvu přijala a o pouhé dva měsíce později, po prvním vyhraném zápase na French Open, odpověděla: „Vyhrála jsem zápas, do Ordinace se těším.” A Rychlý sliby plní, a tak si Petra Kvitová v roce 2018 v Ordinaci skutečně zahraje!

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!
JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

“Těším se a sám jsem zvědavý, jak to scenáristé vymyslí. Ale to už nechám na nich. Svoji misi jsem splnil,” pronesl Petr Rychlý poté, co tenisové královně roli skutečně dohodil. Od březnové výzvy jsou z nich přátelé. Herec jí několikrát fandil na kurtu, tenistka jej na oplátku navštívila v Divadle na Vinohradech,kdevznikly i vtipné fotografie, které zachytily, kterak oba profíci měří síly v páce.
Zdroj: Archiv TV Nova

“Můžu potvrdit, že Petra má levačku ve skvělé formě,” věřil v Petřino vítězství populární herec. Kvitová měla před zápasem proti Američance Julii Boserupové na Roland Garros. Vyhrála nejen nad ní, ale tehdy i sama nad sebou. Spolu s touto výhrou si tak z kurtu odnesla i roli v jejím oblíbeném seriálu.


"Těším se, i když pořádně nevím, co mě čeká, ještě nikdy jsem nehrála, i když budu sama sebou. Myslím si, že až to začne, kolem budou kameramani, osvětlovači a další lidé ze štábu, tak to na mě padne. Focení jsem zažila řadu, ale toto bude asi něco jiného, to není jen o pózování. No, snad budou mít se mnou všichni trpělivost a moc jim to nebudu kazit," pronesla před natáčením Petra. Její obavy se nenaplnily!

Její první klapka padla dnes  – 21. prosince –  v sedm hodin ráno a vedla si na výbornou. „Včera jsme dohráli extraligu, takže jsem nešla spát úplně brzy, ale na druhou stranu ani ne pozdě a vstávala jsem úplně v pohodě a nebyla jsem ani moc nervózní, což je pro mě trošku překvapivé, ale zatím se to všechno zvládá dobře a já jsem se spíš těšila,“ pronesla po vůbec prvním natáčení v životě.

Zdroj: Archiv TV Nova

Zatímco Petra byla v klidu, Petr přiznal, že byl z dnešního natáčení nervózní. Bylo to poprvé, kdy si s Petrou Kvitovou zahrál tenis, který je jeho koníčkem, takže se chtěl ukázat v nejlepším světle :-).

Rozhovor s Petrou Kvitovou pokračuje na další stránce.