Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je těžký! 

Aktualizováno 28.01.2018


Herec Marek Holý se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 představí jako Vavřinec Kolečko, který vstoupí do života známé manželské dvojici Bobovi a Heluš. Natáčet s jejich představiteli je pro Marka náročné kvůli jedné jediné věci, jaké? Proč se bál intimní scény s představitelkou Heluš a co diváky s Vavřincem čeká? O všem povypráví, seznamte se.

Přehrát poslední díl

 

Kdo vstoupí do cesty Bobovi a Heluš, má jistotu, že v životě už se nikdy nudit nebude. Kdo se s těmi dvěma zaplete, si o klidu může nechat zdát. Na ruby ho tentokrát materialisté každým coulem obrátí Vavřincovi Kolečkovi v podání Marka Holého. To se ještě budou dít věci…

Marku, jaká je vaše role v Ordinaci? Jmenuje se Vavřinec Kolečko. Je to člověk, který funguje v komunitním centru, kde lidi žijí sdílené životy. Když někdo uvaří, podělí se s ostatními, starají se o zvířata, o děti. Kolečko se snaží žít nenásilný život, dokud mu do cesty nevstoupí hejtman, kterého hraje Pavel Nečas. Aniž bych se o to snažil, zásadně ovlivním život Boba a Heluš.

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!
JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

Zdroj: Archiv TV Nova


Jak? Právě tím, že se zapletu s Hejtmanem a zraněný se dostanu do ambulance ke Švarcovi. Po různých peripetiích se Švarcovi infiltrují do kumunitního centra. Vznikne tam spousta komických situací, kdy se jejich materialismus střetne s naším naprostým nemateralismem. Můžu slíbit, že to bude opravdu vtipné.

S těmi dvěma jste musel prožít i řadu vtipných situací přímo na place… To rozhodně! Točíme hodně i se zvířaty. Točili jsme s kozami, které měly povalit Heluš, to bylo komické. Netušil jsem, že kozy jsou tak chytré a dají se vycvičit jako psi. Navíc vidět válet se Martinku Randovou v kostýmku v močůvce nebo Martina Zounara dojit kozu a pít kozí mléko, když má alergii na laktózu, to stálo za to.

Zdroj: Archiv TV Nova


Vzpomenete si na svůj první den v Ordinaci? Úplně přesně. Přišel jsem vyjukanej, koukal jsem na ten promazanej dobře fungující stroj a říkal jsem si, že snad nebudu zdržovat. Cítím se tu ale moc dobře, mám tu dost kolegů z divadla. Znal jsem se už s Martinou Randovou, Pavlem Nečasem i Petrem Rychlým. Martina Zounara jsem potkal poprvé až tady a myslím, že to bylo milé setkání. Mám radost i z dětí, které s námi hrají. Jsou neuvěřitelně šikovní a je s nimi prča.

Neříkejte, že to je jen samá legrace… Je, až na to ranní vstávání. To je brutální. Když mám večer představení, přijdu domů v noci a vím, že ráno musím vstát před pátou, nemůžu usnout. Tak se bojím, že zaspím, že radši skoro nespím.

Jak jste se srovnal s učením množství textů? Je pravda, že v divadle je to jednodušší, je tam mnohem víc času se to naučit a zažít. Tady člověk pracuje s jinou pamětí. Naučím se to, a jakmile ten obraz dotočíme, už nevím.

Zdroj: Nova.cz


Budou se muset u vás doma povinně dívat na Ordinaci? Moje žena se dívala v začátcích a teď se k tomu bude muset vrátit, to je jasný. Dělám si legraci, povinné to mít nebude, já si myslím, že se bude chtít dívat ráda. Není z oboru, není zatížená tím naším zkresleným hereckým vnímáním, takže její názor mě zajímá o to víc. Ale zase kdyby byla z branže, možná by lépe pochopila intimní scény s jinou ženou před kamerou… Ona ví, že je to práce. Ale pamatuju si, když jsem ji poprvé pozval do divadla na Baladu pro banditu, kde jsme měli s Martinou Randovou takovou intimnější scénu. Říkal jsem si, že dneska uberu, protože je tam holka, na které mi záleží. Fakt jsem podvědomě ubral. Ale myslím, že to snáší dobře, asi jí to nevadí, kdyby vadilo, budeme to řešit.

Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizní obrazovky vrátí s premiérovými díly už 9. ledna, těšíme se na vás!

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!
Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!

Nový přítel Bibi v Ordinaci: Jaký bude? PRVNÍ VIDEO
Nový přítel Bibi v Ordinaci: Jaký bude? PRVNÍ VIDEO


VELKÉ ODHALENÍ: Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!
VELKÉ ODHALENÍ: Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!