Vrátí se Běle rakovina? A co ji čeká s Márou? Adamovská promluvila i o dítěti Aleny. Dokonce zazpívala!

Aktualizováno 12.02.2018


Uznávaná herečka a dabérka Zlata Adamovská, představitelka nezapomenutelné doktorky Běly, v tradičním livechatu na facebooku seriálu Ordinace odpovídala na dotazy diváků a témata byla opravdu výživná. Volby, manžel, pohádky a dění v nových dílech. Podívejte se, ať vám nic neuteče!

Přehrát poslední díl

 

Diváci Zlatu zprvu zahrnuli pozdravy a komplimenty na její osobu i práci. Za což děkovala v průběhu živého chatu opravdu mnohokrát. Jak úžasnou dámou je, o tom vypovídá i její pronesená věta: „Nebýt vás, tak tady nejsme.“

V ději Ordinace vstupuje Valšíkovým do života docent Leoš Mára, a tak je jasné, že mnoho dotazů směřovalo k dění okolo něj. „Bude to velmi silná linka tento půlrok. Myslím, že se budete mít do prázdnin na co koukat," poodhalila představitelka Běly, že se Mára zdrží a bude veselo! (čas 6.42)

Zdroj: Archiv TV Nova


Také vás zajímalo, jak to dopadne s Terezou, zda dostane dceru do své péče. Tady už měla Zlata Adamovská jasnou odpověď: „Tak to vás zklamu, bude to asi čím dál horší. Ale v životě taky nebývá vše namalováno na růžovo, takže i špatné věci člověka potkají a v tomto seriálu je to občas i vidět.“ (9.40)

Fanouškům také při vzpomínání zazpívala, podívejte se ve videu v čase 10:14! :-)

V loňském roce si seriálová Běla prošla velmi těžkým obdobím, když bojovala s rakovinou prsu. Hrozí, že se nemoc vrátí? Jak to má nyní se zdravím? Ptali jste se a herečka odpovídala: „Já myslím, že se má dobře. Občas si zajde na kontrolu a myslím si, že je to důležité. A že ta linka rakoviny prsu pomohla spoustě žen tím, že si uvědomily, že musí chodit na prevenci. Sem ráda, že jsme k tomuto náhledu mohli přispět.“ (23.26)

"Jakého kandidáta na prezidenta podporujete?" I na to jste se ptali: „Ty volby jsou tajné ne? Takže to si nechám pro sebe, ale určitě to bude ten správnej. To se spolehněte,“ odpověděla Adamovská. Načež u té samé otázky později sdělila malinko víc - čas 27.04.

Zdroj: Profimedia


Jak diváci Ordinace vědí, herečka Zlata Adamovská má ve skutečném životě za manžela herce Petra Štěpánka, který v seriálu ztvárňuje Eduarda Valšíka, současného partnera Běly. Tudíž jsou párem seriálovým i reálným. A jak se jí tedy s vlastním manželem hraje? „S manželem se mi natáčí dobře, protože je to výborný herec! Alespoň podle mě,“ uvedla Adamovská s úsměvem.

Nechyběla ani otázka na aktuální silné téma v životě seriálové Aleny, která si klade otázku, s kým čeká dítě. „Víte, že mě by to taky samotnou zajímalo. No, já myslím, že už to vím! Ale neřeknu!“ pronesla s úsměvem herečka. (26.42) 

Co dělá každý den, každé ráno hodinu? (29.02) Jaké přání divákům Zlata nikdy nesplní? (14.36), na tyto a další otázky najdete odpověď už ve videu
 

 ♦ DALŠÍ LIVECHATY S HERCI NAJDETE ZDE ♦


Zdroj: Archiv TV Nova


Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!
Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!

VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!
VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!