Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Aktualizováno 15.02.2018


Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Přehrát poslední díl

 

Před Vánocemi dostala doktorka Alena Rytířová nečekaný dáreček – zjistila, že je těhotná! Kdo je ale otec jejího děťátka? Že by exmanžel Rytíř nebo její milovaný Čestmír Mázl? O tom nemá ponětí, a jelikož by ráda byla s Mázlem, kterému zatajila celou pravdu a oznámila, že s ním čeká dítě, nechce a ani nemůže k němu chodit na vyšetření, ani k jeho kolegům. A tak přichází na scénu MUDr. Vladana Synková, alternativní a esoterická gynekoložka, která se Aleně vůbec nezdá, nemá však moc na výběr. Vladana nastoupila v 783. díle Ordinace zde. A co k tomu dodává její představitelka herečka Ivana Andrlová? O tom už ve videu.

Zdroj: Archiv TV Nova

Klíčová žena v životě těhotné Aleny: Co čekat v Ordinaci od gynekoložky Vladany? Nečekané!
Klíčová žena v životě těhotné Aleny: Co čekat v Ordinaci od gynekoložky Vladany? Nečekané!

Je jasné, že u Švarců nemůže být nikdy dlouho klid! Stále zápasí s nedostatkem peněz, a tak se nechají zlákat Bobovým bratrem, hejtmanem Švarcem, do nekalého podvodu kolem komunitního centra, které vede jistý Vavřinec Kolečko. Setkali se spolu v 784. díle zde. Víc už vám poví on sám ve videu.

Zdroj: Archiv TV Nova

Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je těžký! 
Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je těžký! 

Život Andrey hodně ovlivní komplikovaný případ pacientky Martiny Prchalové, kterou ztvární Sandra Černodrinská. „Je to vyučená kadeřnice a náhradní matka. Hraju tam s Petrem Buchtou v páru,“ prozrazuje i v reálu těhotná herečka jméno kolegy, kterého diváci Novy mohou znát jako Vojtu Kalicha ze seriálu Ulice. V Ordinaci vystoupí v opačné roli, jako negativní postava násilníka. Dějovými kartami zamíchají oba dva velmi silně.

Zdroj: Archiv TV Nova

Martina v nových dílech ORDINACE zasáhne ANDREE do života víc, než si vůbec dokážete představit!
Martina v nových dílech ORDINACE zasáhne ANDREE do života víc, než si vůbec dokážete představit!

Ordinace také přivítá tenisovou hvězdu Petru Kvitovou, které splnil přání Petr Rychlý. Jak si sportovkyně užívá natáčení seriálu, jehož je velkou fanynkou? Co od ní čekat? O tom se svěří ve videu.

Život Květě a celé její rodině nabourá milenka Denisa v podání Bereniky Kohoutové. Více o nových postavách už zjistíte v reportáži!
 

 

NENECHTE SI UJÍT:

PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!
PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!
JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!
Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!

 

 

Nova.cz