VIDEO: Jakub se neudrží a vyprskne před tátou smíchy! Proč?

Aktualizováno 16.02.2018


Konverzaci dvou Mázlů, na závažné téma ohledně dítěte Aleny, nečekaně přeruší Jakubův záchvat smíchu. Tohle snad ani není hrané :-). Co ho tak dostane? Vás zcela jistě nakažlivý smích Ládi Ondřeje!

Přehrát poslední díl

 

Čestmír vede s Jakubem důležitý rozhovor o Aleně, jejich vztahu a dítěti, které čekají. Z Česti se stává pětinásobný otec a Jakub se diví, že vůbec nepřemýšlí nad tím, že by otcem dítěte mohl být i Rytíř! Mázl mu argumentuje a Jakub se v jeden moment neudrží a vyprskne při vážné konverzaci smíchy! Tahle ukázka vás zaručeně pobaví.

Zdroj: Nova.cz


Lze malinko vidět, že herec Láďa Ondřej, představitel Jakuba Mázla, při natáčení této scény v sobě smích potlačuje. Pánové před startem zřejmě vtípky nešetřili, a když už měl na řadu přijít malý posměšek, jenž udává scénář, vyšel z toho nehraný smích. A byl ponechán, protože Láďa je v tento, byť jen krátký okamžik, naprosto úžasný. 

Co se odehrálo dál, to už jste mohli sledovat v 783. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Všichni jsme cvoci.ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!
ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!
S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová
Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Viděli jste: Milenec Andrey, bláznivé rande Bibi a Vladana s Vavřincem na scéně!
Viděli jste: Milenec Andrey, bláznivé rande Bibi a Vladana s Vavřincem na scéně!