Lupták z Ordinace promluvil o tom, jak jeho vztah s Bibi naruší Markův návrat!

Aktualizováno 18.02.2018


Hluboce se zamilovala do Marka, ale ten ji opustil kvůli manželce, která se znenadání objevila. S Vojtou se sbližuje a bude i dál, jenomže to netuší, že se Marek docela brzy vrátí! Co nastane pak? Představitel Vojty Ivan Lupták naznačuje. Producentka Simona Matásková navíc v rozhovoru odpověděla i na otázku, s kým Alena čeká dítě!

Přehrát poslední díl


Do Kamenické nemocnice nastoupil nový doktor Vojtěch Kratochvíl, který má ADHD, což je hyperaktivita s poruchou pozornosti. Tato nemoc mu samozřejmě ovlivňuje celý jeho život. Po všem jde po hlavě, což může dost holek odrazovat. Ve skutečnosti je to ale skvělý kluk, což poslední dobou začala zjišťovat i jeho spolubydlící Bibi. A mezi nimi to začíná jiskřit...

Zdroj: Archiv TV Nova

„Ivan nastoupil do úžasné linky, kde máme skvělé a mladé herce, což myslím, že diváci velmi ocenili. Ještě s Marikou Šoposkou a Štěpánem Benonim, takže tam dochází k takové zvláštní trojkombinaci. Jak to ale vše dopadne, na to si diváci budou muset počkat,“ řekla producentka Simona Matásková. Ruku na srdce, kdybychom vám prozradili celý děj, dívali byste se ještě? Ale tu sem tu tam, poodhalit lze, naznačit také. A Ivan Lupták coby Vojta pronesl, že si v seriálu s Bibi začne chodit a Marek se skutečně vrátí, děj pak nabere na obrátkách, protože po jeho příjezdu může být všechno jinak... Více ve videu.

Zdroj: Archiv TV Nova

Ivan Lupták se ve Snídani s Novou rozpovídal i o tom, že měl ze začátku trošku strach roli v Ordinaci přijmout. „Ordinace je totiž dlouholetý projekt, rozjetý vlak, do kterého se těžko naskakuje. Je to něco jiného, než když jdete natáčet něco nového, co právě vzniká. Člověk si připadá trochu jako vetřelec. Musím ale říct, že celý ten štáb a lidé, co se kolem toho točí, jsou hrozně fajn, takže myslím, že mě hezky přijali,“ řekl herec. 

Zdroj: Nova.cz

Diváky samozřejmě také velmi zajímá odpověď na otázku: S kým čeká Alena Rytířová dítě? „Neřeknu, nemůžeme to říct,“ odpověděla producentka Matásková. Na odpověď si, milí diváci, budete muset ještě počkat, ale celé dění kolem Alenina těhotenství a otcovství nudit rozhodně nenechá.

Více už ve videu.


Zdroj: Archiv TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nový přítel Bibi v Ordinaci: Jaký bude? PRVNÍ VIDEO
Nový přítel Bibi v Ordinaci: Jaký bude? PRVNÍ VIDEO

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!
S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

FOTO: Odbouraný Kovář, vtipkující Mára, vysmátý Marek a víc! V ZÁKULISÍ ORDINACE bývá veselo
FOTO: Odbouraný Kovář, vtipkující Mára, vysmátý Marek a víc! V ZÁKULISÍ ORDINACE bývá veselo