JE TO VENKU! Michaela Badinková původně nebyla Michaela Badinková! Rodiče jí jméno museli změnit

Aktualizováno 22.02.2018

Michaela Badinková
Zdroj: oficiální zdroj

Herečka Michaela Badinková je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku Alenu Rytířovou, která momentálně neví, s kým čeká dítě. A jak vypadá soukromý život herečky, také skrývá nejedno tajemství!

Přehrát poslední díl

 

Kromě seriálových a filmových rolí má Michaela i role životní, je partnerkou a maminkou dvou dcerek - Evelýny a Emílie. S jejich otcem a svým partnerem, hercem Janem Teplým, je sice zasnoubená, ale ani po čtrnácti letech vztahu se stále nevzali. Jak sama říká, ani jeden nemají potřebu jejich vztah zpečeťovat. Láska k herectví jí po porodu svých dcer na chvíli opustila, měla dokonce chuť s ním úplně praštit. Pak si to ale rozmyslela a zamířila do seriálové Kamenice. Diváci televize Nova poznali Michaelu zprvu v seriálu Ulice, kde několik let ztvárňovala Lenku Drápalovou, později Hejlovou. A nyní, ji vídají v kamenické nemocnici jako doktorku Alenu Rytířovou a partnerku oblíbence Čestmíra Mázla.

Michaela s partnerem Janem v roce 2011

Zdroj: TV Nova

Zajímavé je, že když se Michaela narodila, dostala jméno Kristýna, dlouho jí ale nezůstalo. Jejímu dědečkovi se jméno nelíbilo, a tak ji hned druhý den v porodnici přejmenovali na Michaelu. Měla normální dětství jako každé jiné dítě a svoji první roli dostala, až když šla na konzervatoř, tedy někdy v šestnácti letech. Ovšem do povědomí diváků se dostala až později, s rolí ve filmu Jak básníci neztrácejí naději.


Herečka, která 25. ledna 2018 oslavila své 39. narozeniny, má super postavu i po dvou dětech a taky si ji stále udržuje. Když si ve svém nabitém plánu najde chvilku času, zajde si na hot jógu. Před nějakým časem našla i zalíbení v běhání. Jak sama uvedla, nejdříve to neuměla, ale začala s rychlou chůzí a nakonec přišla na chuť i běhu. Díky sportu si tak může dopřát i mlsání, které má tolik ráda.

Michaelu Badinkovou můžete sledovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Michaele k narozeninám přejeme jen to nejkrásnější, nejlepší, plno zdraví a úsměvů.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!
Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!
S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

3 verze příběhu z Ordinace: Jak se Mázl dozví, že je ve hře ještě jeden otec Alenina dítěte? Pravda je jedna
3 verze příběhu z Ordinace: Jak se Mázl dozví, že je ve hře ještě jeden otec Alenina dítěte? Pravda je jedna

Kája Nova.cz

Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?