To přehnal: Vojta znechutí Bibi, naráží na její sex s Eduardem! VIDEO

Aktualizováno 23.02.2018


Upovídaný a upřímný Vojta tentokrát přestřelí! Bibi ho lehce svádí a naznačuje mu, že by mohli zůstat doma a oddat se vášni. Vojta z toho ale všemožně couvá, až z něj Bibi dostane důvod proč – zjistil, že chodila a spala s Eduardem! Jeho průpovídky o jejím sexuálním životě si mohl nechat pro sebe...

Přehrát poslední díl

 
Bibi s Vojtou pokračují v randění, co není randění, jak tvrdí Bibi. Vojta naplánuje romantický večer doma, který jim však opět někdo překazí. Tentokrát to bude Aloisie s Jindřichem, který se do ní zamiloval a přijde jí to povědět. A jelikož je z nemocnice propuštěná Aloisie v péči Bibi na šéru, tak musí mladá dvojice vyklidit revír, a tak vyrazí ven. Večer se celkem vyvede, protože po něm přijde malá první pusa! Další den však Vojta Bibi zcela vykolejí, ona by chtěla zůstat doma a trochu ho svádí! On ale vše pokazí komentářem o jejím sexuálním životě s Eduardem Valšíkem! Jak Bibi zareaguje? Sledujte v ukázce.

Zkazí tím Vojta vše? Nebo to Bibi dokáže přejít a je na nový vztah skutečně připravená? Nejen to už sledujte v dnešním 785. díle Ordinace v růžové zahradě 2 od 20:20 na Nově.

 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Květě se zhroutí svět. Je tu milenka Denisa 
ORDINACE TENTO TÝDEN: Květě se zhroutí svět. Je tu milenka Denisa 

ÚTERÝ V ORDINACI: Jindřich se zamiloval! Zajiskří to i u Bibi s Vojtou. Zato Heluš čeká válka s kozami...
ÚTERÝ V ORDINACI: Jindřich se zamiloval! Zajiskří to i u Bibi s Vojtou. Zato Heluš čeká válka s kozami...