VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem

Aktualizováno 23.02.2018


Dokonce si Heluščin pád v kozím chlívku její představitelka Martina užila s úsměvem na rtech, není to žádná "barbína" a dokonce si umí vystřelit i sama ze sebe! Podívejte se v zákulisním videu a zjistěte, co Heluš ještě čeká.

Přehrát poslední díl

 

Bláznivá manželská dvojice z Ordinace v růžové zahradě 2 Heluš a Bobo Švarcovi svými životními peripetiemi divákovi dopřávají pravidelnou dávku humoru. V dnešním 785. díle, ve kterém přicházejí do komunitního centra ke Kolečkovi, kde se musí dobře uvést a zprvu to pokazí, je o to výživnější. Heluš totiž čekají lapálie s kozami, Huga šarvátka s dětmi a Bobo dokonce demonstrativní rvačka! Máte se na co těšit. O zábavu bývá postaráno už při samotném natáčení – seriáloví manželé Martin Zounar a Martina Randová legraci prostě nikdy nezkazí. 

A úsměv na rtech jim nezmizí, ani když se válejí v kozím chlívku. Heluščin pád si tak její představitelka Martina natočila s úsměvem na rtech, není to žádná "barbína" a dokonce si umí vystřelit i sama ze sebe! Podívejte se v zákulisním videu :-).

 

ZÁKULISÍ LÍBÁNÍ: O co prosila Heluš režiséra? A z koho si štáb udělal legraci? Tohle vás pobaví!
ZÁKULISÍ LÍBÁNÍ: O co prosila Heluš režiséra? A z koho si štáb udělal legraci? Tohle vás pobaví!

Za co utrácí svůj HONORÁŘ představitel Huga z Ordinace? Možná se budete divit
Za co utrácí svůj HONORÁŘ představitel Huga z Ordinace? Možná se budete divit

Takhle probíhala PROMĚNA Heluš! Co se Martiny Randové dotklo
Takhle probíhala PROMĚNA Heluš! Co se Martiny Randové dotklo