CELÝ 785. DÍL Ordinace: Bibi strávila noc s Vojtou!

Aktualizováno 23.02.2018

Ordinace: 785. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Kdo si hraje, nezlobí? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 785. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE
 

Vavřinec Kolečko pozve Švarcovi na návštěvu komunitního centra. Po lapáliích s kozami, které shodí Heluš do bláta se objeví na scéně Kolečkův bratranec Horáček, který si vzpomene, že znal jistého doktora Švarce, který bral úplatky. K tomu se Hugo porve s místními dětmi kvůli dívce Rozárce Kolečkové. Naděje, že Švarcovi proniknou do centra, se zdá být ztracena, jenže ukáže se, že Horáček mluvil o jiném německy psaném lékaři a Hugo se Rozárky oprávněně zastal. Vzápětí ovšem Horáček potká v pizzerii Švarce s hejtmanem – těm nezbývá než sehrát demonstrativní rvačku. Švarcovi jsou definitivně pozváni, aby se stali členy komunitního centra.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem
VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem


Do nemocnice je s komplikovaně zlomenou nohou přijata kamarádka Elišky Martina Nebeská. Tereza má asistovat Kovářovi při náročné operaci, připravuje se s Eduardem, na poslední chvíli ji ale Kovář odvolá a bere si Suchého. Eliška si myslí, že je to na základě její intervence, neboť prosila Bělu, aby požádala Eduarda o výměnu asistenta, protože má strach o kamarádku a Tereze nedůvěřuje. Děkuje tedy Eduardovi, jenže hovor vyslechne Tereza – a je z toho oheň na střeše. Eduard se vše rozhodne napravit a přikáže, aby operaci – pod jeho dohledem – provedl Mára s Terezou.

Jindřich se zamiloval do Aloisie - chce se o ní starat po jejím propuštění z nemocnice, ale hne si přitom se zády. Bibi pozve Aloisii k nim na šér. Jindřich ji večer navštíví, vyzná lásku a překazí rande Bibi a Vojtovi. Druhý den chce Aloisie Jindřichovi návštěvu oplatit, ale ten se předávkuje léky na bolest a Bibi ho musí odvézt do nemocnice. Ten večer už konečně rande Vojtovi a Bibi vyjde a ti dva se spolu vyspí!

UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?
UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?

 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!