UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?

Aktualizováno 23.02.2018

Ordinace: Návrat Marka - 2
Zdroj: Nova.cz

Zrovna, když dal jejich vztahu šanci, vrátila se jeho manželka Inna, o které si myslel, že nežije. Marek se s Bibi rozešel a zamilovanou ji opustil, odjel na Ukrajinu. Nebude tam však věčně a zrovna, když ona najde nové štěstí v náruči Vojty, se vrátí... Kdy a co se bude dít? Zjistěte přímo nyní.

Přehrát poslední díl

 

Nový spolubydlící a kolega Vojtěch Kratochvíl je hodný, upřímný a fajn kluk. Bibi mu hned padla do oka, chvíli váhala, když ji zval na rande, nakonec ale souhlasila a řekla si, že je čas jít dál. Do záchranáře Marka se silně zamilovala, on však dal přednost manželce, což je pochopitelné. Dlouho si myslel, že je mrtvá, ukázal se opak. Zjistili, že minulost dořešenou nemají, že jim na sobě pořád záleží a dali si šanci. Bibi to chápala, bolest z rozloučení přesto byla silná, když Marek s Innou odjížděl. Novou naději na štěstí ji dal a dává právě Vojta. Vrátil ji úsměv a v nových dílech ji jen utvrdí v tom, že udělala správně. A zrovna, když začne být ve vztahu šťastná, její stará láska se vrátí. Marek Doležal nečekaně přijede! Vrátí se už ve čtvrtečním 790. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Správná biomatka, který v TV uvidíte 8. února! 

Zdroj: Nova.cz

A jaký bude jeho návrat? Bibi má vyjet k vážnému případu, od Hanáka se před odjezdem dozví, že zraněná žena je Inna, Markova manželka! A Marek je na místě samozřejmě s ní! Bibi v rozpacích přesto vyjíždí, i když jí Hanák nabízí, že může tento výjezd vzít za ní. Jak Bibi nečekané setkání ustojí? Co se Markovi s Innou stalo? A jak Markův návrat zamíchá jejím vztahem s Vojtou? Na to si už budete muset počkat v nových dílech, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Zdroj: Nova.cz


CELÝ 785. DÍL Ordinace: Bibi strávila noc s Vojtou!
CELÝ 785. DÍL Ordinace: Bibi strávila noc s Vojtou!

INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE
INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE

Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...
Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?